Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki!

Krótko i na temat, #rozdajo dwie widoczne na zdjęciu efajki czy jak to tam się zwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nowe, nigdy nie używane, działające, wysyłka na koszt osoby wylosowanej, aby wziąć udział w losowaniu należy dodać do obserwowanych mój profil oraz zaplusować ten wpis, losowane przez #mirkorandom (jeżeli nie będzie zainteresowania po prostu polecą do kosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)) losowanie 2 Sierpnia w Czwartek.

Tak, udział może brać każdy, nawet zielonki.

Powodzenia!
Pobierz D.....1 - Witajcie Mirki i Mirabelki!

Krótko i na temat, #rozdajo dwie widoczne na...
źródło: comment_Oh2p5gxJDsJakbZy37iWkecnwYuCyIjz.jpg
  • 40
@Destruktor91: Opowiem o produkcie, bo w swojej karierze miałem z 20 efajek.

Ten patyczak jestto stosunkowo słabym sprzętem, dla osoby która chce korzystać, a nie szpanować chmurą.

Dość duży zbiorniczek na olejek (2 ml +) pozwoli na palenie conajmniej przez całą dobę, lub nawet dwie. Bateria jest odpowiednia dla takiego sprzętu, zwykle zalewa siesię jak padnie bateria, czylii jest git.

Minusem jest (nie wiemma czy w tym modelu) uszkodzenie gwintu łączącego
@Starakur_a: @Destruktor91: Cóż, byćmoże trafiłem na wyjątek, ale nie miałem wypadku z cieknięciem zbiorniczka. Owszem, grzałka się pali dość szybko, ale to zwykle przez to że wata nie nadąża zaciągać olejku, i jest taka viksa.

Sznureczki to koszt kilku złotych, tak samo w sumie jak koszt całkowicie nowego atomizera który można dostać prawie wszędzie (ja kupiłem w kiosku, rofl) za bodajże 12 albo 19 złotych, nie jestem pewny.

Jednak popieram