Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Wina Tuska. Wbrew pozorom znalezisko nie dotyczy polityki, a jak zawsze podróży - najbardziej znanej mołdawskiej winnicy Cricova, której korytarze mają ponad 150 kilometrów długości. Winnica jest nie tylko producentem, ale również przechowalnią wina, znajdują się tam prywatne kolekcje Władimira Putina, Angeli Merkel czy właśnie Donalda Tuska. Więcej o winnicy możecie dowiedzieć się z filmu, oraz artykułu który jest w powiązanych.

Mołdawskie wina ostatnio zyskują mocno na popularności w Polsce, można kupić je w większości marketów. Zazwyczaj mołdawskie wina od swoich włoskich czy francuskich odpowiedników odróżnia dużo niższa cena.

Mam też małe ROZDAJO. Aby wziąć udział wystarczy zaplusować ten wpis i być na mojej liście wołania. Jedna osoba otrzyma kartkę z podróży :)

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was ciekawy. Jeśli są jakieś rzeczy, które chcielibyście wiedzieć, a których nie ma w materiale wideo śmiało pytajcie w komentarzach. Jestem w Gagauzji i mogę mieć czasem problemy z netem, ale na wszystkie komentarze postaram się odpowiedzieć.
__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się ze znaleziskiem Wina Tuska. Wbrew pozorom...

źródło: comment_qVzapsNTBmRjBHqW61DrX3ywZz7cXXUw.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy wołania do znalezisk turystycznych i zawołał Cię do kolejnych znalezisk.
  • Odpowiedz