Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się co robić. Mam od roku prawko, no i idę na studia i myślałam o własnym samochodzie. Pod koniec wakacji będę mieć odłożone 5 tysięcy i tu mam dylemat. Czy kupić auto teraz i nie męczyć się autobusami itd., czy jednak przemęczyć się przez okres studiów, odkładać pieniądze i pod koniec/po skończeniu studiów kupić porządniejszy samochód? Da się do 5 tysięcy kupić coś sensownego, do czego nie musiałabym co chwilę dokładać? Na samo paliwo i ubezpieczenie bym spokojnie miała, ale jeśli chodzi o jakieś ciągłe naprawy to już tak niezabardzo xD
#samochody
  • 147
@Justa136: wszystko zależy od tego co kupisz, jak pomoże Ci ogarnięta osoba w zakupie to przez 2-3 lata pojeździsz bez większego wkładu. Zrobisz serwis na początku to później nawet oleju nie będziesz wymieniać bo przebiegi znikome pewnie. Najlepiej kupić od właściciela, który samochód ma kilka lat i zmienia na nowszy, tacy ludzie przeważnie przeinwestowują swoje pojazdy i oprócz kilku pierdół, których im się robić nie chciało powinno być ok. Najważniejsze żeby