Wpis z mikrobloga

Jak mówiłem w poniedziałek, że grubas z Agniechą razem tam byli to nie wierzyliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do ich relacji to powtórzę: tucznik jest psychicznie chory, a Agnieszka głupia. Dlaczego? Ponieważ grubas zmienia zdanie co godzinę, raz chce z Agnieszką gdzieś iść, zamieszkać itp, by później ją wyzywać, blokować na fb i posądzać o zdradę. Naprawdę nie potrafię zrozumieć Agnieszki, że ta ciągle jakiś kontakt z nim utrzymuje. Choć podobno tym razem też go zwyzywała za posądzanie jej o zdradę więc może to się skończy. Teraz gruby skupi się na Natalii Wojnowskiej, bo skoro Agata Wojciechowska się wyprowadziła to nie ma żadnej szmuli do walenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na koniec to ponoć Agniecha nigdy nie doszła podczas seksu z grubym ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie wcale się nie dziwię
#danielmagical
Pobierz NoFapForever - Jak mówiłem w poniedziałek, że grubas z Agniechą razem tam byli to nie...
źródło: comment_IXMOrdJvjUN7CXdwdHghpD0d4VPBWMTj.jpg
  • 13
@NoFapForever: Jestem najwidoczniej dziwna bo takich rzeczy nie mówię nikomu,nawet bliskim. zresztą nie chciałabym obgadywać swojego niebieskiego i robić mu przykrości, takie sprawy załatwia się między sobą. I jeszcze jedno, jakby to niebieski obgadywał swoją różową do kolegów że jest kiepska w łóżku, to by każdy stanął po stronie różowej, a na niebieskim by wieszali psy, i związek pewnie by się zakończył. czy serio nam różowym wolno na wszystko? Trochę to