Wpis z mikrobloga

BADANIA KURCZAKÓW OPUBLIKOWANE :)
No witam wszystkich ;D Wyniki badań opublikowane! Zapraszam do zapoznania się z treścią. Pozwoliłem sobie napisać wpis na swoim blogu. Mam nadzieję, że to nie problem, nic z tego nie mam ;p Piszę po prostu pod własnym adresem i nazwiskiem.

Wyniki badań kurczaków - znalezisko

Link do bloga:
Lista do wołania na mirkolisty
#badaniakajbela #zywnosc
  • 85
Wołam zainteresowanych (48) z listy Badania żywności
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @kajbel @izkYT @Cripex @parowczankreatyny @Aschalin @wielkilen @krasik01 @Mellross @vkzk @Mullek @Dzieciok @emar01 @mi96 @Nertina @n_rostova @olyout @mmk91 @Whoa @Silon100 @komodaa @godeath @Nala_Alan_w @PP96 @kura @Corv1 @BrotatyChleb @Malevre @kohanovski @szalek995 @Premier_Tux @suszin @greengo @Firnow @yeron @TuNieMaZadnegoTelefonu @dziupla22 @yodaa1 @saoae @Franchesko @krytykujacy_zrzeda @kop-wy @
@kajbel: już mógłbyś napisać ze dwa zdania o co chodzi zamiast dwa razy zapraszać na bloga. Jak widzę, że autor zamiast napisać chociaż te dwa zdania wstępu, odsyła tylko do reszty bloga to zapala mi się lampka "clickbait". Badania są ciekawe i myślę, że forma "wstęp+zaproszenie" wyjdzie Ci na dobre. Jak kogoś zaciekawią to ta osoba sama przejrzy resztę bloga, a trochę ciężko jak już na start dostaje wiadomość rodem z
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (2257)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Shadou @EIvisPresIey @lubie-sernik @Tevens @Freakz @ferigone @patryks @dwiesciedziewiecdziesiatpiec @rukh @shogunorientalista @pasio_13 @radoskor3 @mkvili @bezemnie @Weltmajster @login__ @xor25 @MentalRaider @lunarmountains @ZielonaCebulka @Vercetti @kamila-rodowicz @Albion1337 @adam-wierzbicki-37 @satch_ @bobsynek @zwodzio @Frija @Kramarz @WLADCA_MALP @kozinho3 @Biffex @SwitCzarnegoSlonca @beretko @