Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakieś doświadczenie z autobusem firmy Eurozebra odjeżdżającym z dworca PKS przy ulicy Skargi w Katowicach rzekomo codziennie o 8:40 w kierunku Energylandii? Jedziemy tam z różowym paskiem, a o informacje ciężko. Jest tylko jedna wzmianka o nim na e-podróżniku. Strona firmy ogranicza się do angielskiego sloganu. Wiecie może, czy autobus jeździ regularnie? Jaka jest cena kursu?

#energylandia #pks #katowice #podroze
  • 15
@CogutCogutus: dobrze rozumiem, że jesteś dorosłym człowiekiem z partnerką i na energylandię jedziesz autobusem, o który wypytujesz w internecie, bo nawet nie jesteś pewny, czy kursuje? Co zablokowało Ci możliwość użycia auta do wypadów za miasto?
@CogutCogutus: Rzeczowa odpowiedź, rozumiem i dziękuję za powściągliwość. Odnośnie tematu, jeśli mieszkasz w okolicy możesz zapytać bezpośrednio w okienku pobliskiego dworca, ja osobiście z Katowic do Energylandii jechałem uberem, na 4 osoby wyszło jakoś po 25zł, więc gdybyś zebrał jeszcze parkę to jest to bardzo wygodną alternatywą.
@Gio: Dzięki wielkie, ubera zdecydowanie rozważę.
Niestety nie mieszkam w okolicy, ale będę tam dzień wcześniej, na pewno zapytam. Zawsze można jednak spróbować najpierw zrobić wywiad na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lapidarny: owszem, nie ma, gardzę tą częścią społeczeństwa. OP natomiast jest studentem, co dużo bardziej usprawiedliwia taki stan rzeczy - co innego, gdyby był już dorosły, a nadal go nie miał.
@zeusAmadeusz: Witam wolnomyśliciela, zakładam że wycieczki osobiste są normą w sposobie prowadzenia dyskursu wielkomiejskiego? Zwyczajnie uważam że argumenty używane przez ludzi w tym temacie są niedorzeczne i dziecinnie utopijne.
@amn1337: więcej XD, już prawie mnie przekonałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tymczasem, jak dorośniesz i będziesz chciał wyjechać za miasto, do znajomych, na zakupy, przywieźć materiały budowlane do małych poprawek w domu, kiedy będziesz musiał jechać na pogotowie z kolką dziecka. Rozumiem, że masz już flotę uberów przygotowaną na każdy z tych przypadków.