Wpis z mikrobloga

W poranku radia TokFM w dzisiejszym odcinku pt.: Policja na protestach - spór o ujawnianie tożsamości brutalnych funkcjonariuszy. Jedna z pań występujących w roli gościa (Agnieszka Wiśniewska lub Joanna Mucha) stwierdziła że na protestach pod sejmem w mundury policjantów poprzebierali się członkowie WOTu i to własnie do tego są szkoleni. Po czym nastąpiło wielkie oburzenie i przyklaśniecie na ten pomysł bo przecież nie mają żarnych id na koszulkach ani nazwisk więc to z pewnością są żołnierze WOT. Ja się pytam kim w takim razie byli ludzie z poniższego zdjęcia
#wolnesady #polska #4konserwy #neuropa #wot ale nie ta gra :P
zzbkk - W poranku radia TokFM w dzisiejszym odcinku pt.: Policja na protestach - spór...

źródło: comment_M22ScffuJ3wxOfaIyWFCJECyO8WQpihK.jpg

Pobierz
  • 11
@GordonLameman3: No i prawidłowo, jestem za ukaraniem każdego funkcjonariusza na państwowym/urzędnika/i innych którzy są opłacani z kasy państwa a przekraczają uprawnienia lub nie dopełniają obowiązków lub przekraczają powierzone im uprawnia. Od najniższego szczebla po głowę państwa.
@sEB-q: ale co mam przestać chrzanić? ?Ja to wymyśliłem? Tylko opisałem to co usłyszałem, idź to powiedz jej. Ja wiem że w USA to by nawet do tej ściany z tą farbą nie dobiegli