Wpis z mikrobloga

ratownik( ͡º ͜ʖ͡º)


@olabogaxD: @mucha1988: Wystarczy dobrze pływać. Praca sezonowa. Stawki żenujące. Dziw, że Sagi nie żłopiesz XD

Mnie zatrudnili (lata temu), jak im tylko powiedziałem, że jestem podharcmistrzem w stopniu przewodnika i mam sprawność ratownika wodnego. O żadne kwity nie prosili. :D
@Sensu_Stricto zależy gdzie:) ja mam pracę na miejscu wcale nie sezonową jak na tutejsze warunki nie narzekam na płacę. Do tego trener pływania i zajęcia z dziećmi. Da się żyć. Byle gdzie to i nie wołają o dokumenty. Ludzi brak biorą co jest
zajęcia z dziećmi. Da się żyć


@mucha1988: No chyba nie... Może 1 dziecko na 100 jest inteligentne, spokojne, posłuszne. Grubo powyżej 90% zachowuje się jak ADD, ADHD, DAMP, ODD, CD i inne...

Nie twierdzę, że ja byłem spokojny, ale inteligencji nikt mi nie mógł odmówić, bo długo przed pójściem do przedszkola umiałem czytać i pisać, a nawet mówić coś i rozumieć po angielsku. :)
w NASA tez juz staż odbyłeś pewnie mając lat 6?


@Saymon92: Niestety, umysł humanistyczny. Zacząłem się bawić w programowanie, ale mi nie szło i jebnąłem tym wszystkim. Z matematyki tylko geometria mnie interesowała. Na resztę kładłem laskę.