Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie muszę pochwalić serwis g2a.com. Pod koniec listopada 2017 zakupiłem poprzez ten portal grę i dodatek do niej, jakiś tydzień temu klucz został cofnięty na steam(kupowałem od jakiegoś Ukraińca i podejrzewam scam na kartach płatniczych). Wystarczyła krótka wymiana zdań z obsługą portalu i po 2 dniach od pierwszej wiadomości dostałem 100% zwrot na konto z możliwością wypłaty.
@G2A_COM @G2A_Team Dziękuję bardzo!
#gry #grykomputerowe #g2a #steam
Pobierz michelney - Zdecydowanie muszę pochwalić serwis g2a.com. Pod koniec listopada 2017 za...
źródło: comment_QOMNCJrnHyWLcgJoaEZA883fURwOxN5V.jpg
  • 12
@Karbostyryl biorąc pod uwagę, ze są oni niejako pośrednikami oraz zakup dokonywany był bez polecanej ochrony kupujących, to trudno nie pochwalić sprawnej pomocy i braku problemow z refundem.
@michelney: tak, support g2a zdecydowanie na plus. Miałem to samo z factorio, 3 miechy i klucz cofnięty, jeszcze w ten sam dzień zwrot kasy. Miałem kupiony shield, ale widzę że niepotrzebnie.
Hejka!
Takie komentarze to się z radością czyta! Dziękujemy bardzo! Jak zawsze będziemy dostępni na helpdesk@g2a.com jak by coś się działo lub były jakieś pytania!
Best,
Max G2A Team