Wpis z mikrobloga

WAŻNE! Koleżanka #lvl20 ma objawy #depresji, nawet już chyba nie objawy tylko po prostu ma depresję (odcina się od ludzi, zerwała z chłopakiem itp. , jescze tylko ze mną rozmawia). Teraz dajcie mi pomysły na rzeczy jakie mogę jej zaproponować żeby jakoś jej pomóc. Myślałam żeby zapewnić jej jakąś rozrywkę, jednak jestem mało kreatywną osobą. Imprezy odpadają bo obie nie przepadamy, chodizmy na basen i nie wiem co jescze wymyśleć. Jeśli macie jakieś doświadczenie w tych sprawach to podzielcie się tym. Jutro się z nią spotykam żeby pogadać może rzucę jej parę pomysłów. Ważne jest to że jest skora do współpracy ze mną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 49
  • Odpowiedz
WAŻNE! Koleżanka #lvl20 ma objawy #depresji, nawet już chyba nie objawy tylko po prostu ma depresję (odcina się od ludzi, zerwała z chłopakiem itp. , jescze tylko ze mną rozmawia). Teraz dajcie mi pomysły na rzeczy jakie mogę jej zaproponować żeby jakoś jej pomóc.


@MissNothing:

niech wyjdzie do ludzi albo pójdzie pobiegać
  • Odpowiedz
@MissNothing: Na początek psycholog bo nie zliczę ile razy ktoś próbował drugiej osobie z depresją "pomóc" mimo szczerych intencji. Na razie tylko albo nawet aż to i wspieraj ją w tym pomyśle.
  • Odpowiedz
  • 2
@MaddoxX1911 to zależy od znajomych jakim "przegryw" się otacza, napisałabym podobny post gdyby chidziło o mojego kolegę, napisałam że koleżanka, żeby łatwiej było coś wymyślę bo jednak nie wszystko jest przeznaczone i dla kobiet i dla mężczyzn, a nie dlatego żeby przykuć uwagę że "różowa potrzebuje pomocy!"
  • Odpowiedz