Wpis z mikrobloga

  • 1
#psychiatria #lekarz #zdrowie
Mirunie, od kilku dni coś mnie #!$%@? w klatce piersiowej, z lewej strony za mostkiem w okolicy serca. Najpierw czułem kłujący ból przy głębszym oddechu, a od dwóch dni czuję ciągłe kłucie, rozrywanie, czasem pieczenie.
Mam 17 lat i od miesiąca miewałem ataki lęku, paniki itp. w związku z czym mam umówiona wizytę u psychiatry.
Martwi mnie jednak i męczy już strasznie ten ból. Jak mówię, jest on ciągły, niezależnie od tego, czy akurat czuję stres, czy jestem całkowicie zrelaksowany, więc nie wiem czy to jest nerwoból czy też nie. Tabletki przeciwbólowe przynoszą lekką ulgę, ale wraz z końcem ich działania ból się nasila.
Mój lekarz rodzinny jest na urlopie, więc mama powiedziała, żebyśmy podjechali na SOR. Strasznie mnie to już męczy i #!$%@?, na niczym nie mogę się skupić bo cały czas odczuwam ból, ale jednocześnie nie chce żeby ktoś mnie tam wyśmiał, że lecę na sor z byle powodu najpewniej niezagrażającego życiu XDDD
Iść na SOR, czekać na rodzinnego/wizytę u psychiatry? ()
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Niepoprawnyitem Prywatnie w sensie do psychiatry?
Jestem już umówiony prywatnie, tyle, że na za tydzień bo taki miała najbliższy termin. Jedyna, która miała najlepsze i praktycznie jedyne opinie w bliższej okolicy. Dlatego nie chciałem iść do innego()
  • Odpowiedz