Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: czy gdzieś napisał, że wszystko sprowadzało się do #!$%@?ęcia w stół? W międzyczasie brał piguły i najprawdopodobniej w jego życiu działy się różne rzeczy, przez które ścisnął dupsko. Z tego co rozumiem, to #!$%@?ęcie w stół było tylko symbolem tego, że szambo przegrywu już #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
haha wy to jednak naprawde jestescie zalosni z tym wmawianiem sobie tych pseudochorob na sile xD a psychiatrzy kosza hajs i sie z was smieja najbardziej xd
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: No z takim podejściem, to się nigdy nie wygrzebiecie ze swoich problemów. Jeśli uważacie, że tylko walić proszki i pracę nad sobą uważacie za idiotyczną.
Powodzenia w polepszaniu życia xD
  • Odpowiedz
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: To samo z ludźmi spod tagu #przegryw

-płaku, płaku, nikt mnie nie chce, co zrobić, żeby mieć kobietę
- hej, ziomek, mam kilka rad...
-#!$%@? normiku, #!$%@? wiesz, nie pomożesz mi, nie zrozumeisz mnie
- ej, też byłem przegrywem, ale wyszedłem z tego! Mam krzywy ryj, zarabiam mało kasy, a mimo to mam powodzenie u kobiet. Byłem s tej samej sytuacji co ty, pokażę Ci co robić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LajfIsBjutiful: #!$%@? jesteś tak #!$%@? że nawet tego nie rozumiesz xD też #!$%@? borykam się z problemami i też #!$%@? pięścią w stół i powiedziałem dość, poszedłem do lekarza i zaczynam to naprawiać
  • Odpowiedz
  • 1
@LajfIsBjutiful Ciekawe czy stół musi być zrobiony z odpowiedniego drewna np z dębu na depresje a z sosny na lęki. Kolor farby stołu pewnie też ma na to wpływ ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz