Wpis z mikrobloga

Mireczki macie jakiś pomysł jak dostać się z Krakowa do Energylandii (Zator)? Myślałem nad PKSem ale bilety już niby wyprzedane ale godziny też z d--y typu powrót o 18 :/ Na blabla nic nie ma. Myślałem żeby wynająć jakieś autko na jakieś 24h, macie jakąś polecaną wypożyczalnię gdzie będzie mała lub brak kaucji? Interesuje mnie jakieś małe gówienko w stylu up, micra itd. Kalkulatory na necie bardzo dziwnie liczą (np. opłata początkowa 90 zł ale dochodzą jakieś opłaty przy zwrocie itd.). Wynajem około 8:00 i zwrot następnego dnia też o 8:00 (no chyba że lepiej tego samego dnia ale po 21:00?).

#krakow #zator #energylandia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kcpi: właśnie to jest ten bus na który nie ma już biletów. No chyba że przez Internet tak zawsze jest napisane a bilety kupuje się bezpośrednio u kierowcy i nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji?
  • Odpowiedz
@Rst00: Ja kupowałem u kierowcy, można też w kasie, bo to drukują taki paragon. Najlepiej kupić w kasie, czyli być tam szybciej, bo wpuszczają najpierw te osoby z biletami - rachunkami a turystów jest sporo, bo jadą do Energy lub Oświęcimia.
  • Odpowiedz