Wpis z mikrobloga

@zelo1234: Ha, pewnie masz rację, w końcu masz info z pierwszej ręki. Nie mam zestawienia SiS, więc tak tylko w ciemno rzuciłem info o tym poznańskim SDiŁ.
Generalnie - zróbcie swoje i wracajcie bezpiecznie. A jak będziesz miał możliwość to dawaj więcej info :)
@zelo1234: szkoda że Zetros łódzki nie pojechał :) bardzo fajny pojazd, sprawdził by się w tamtejszych warunkach. Ale nie wiem czy on ma łączność dalekiego zasięgu, chyba nie.
@Johnus: Przypuszczam że nie pojechał z co najmniej dwóch powodów: a) pojechały (głównie) ekipy z Wielkopolski i Zachodniopomorskiego, b) prawdopodobnie ten samochód jest elementem innego modułu/pododdziału Odwodu Operacyjnego.
Wyjazd do Szwecji to nie łapanka i wysyłanie co tam mamy ciekawego w całym kraju, tylko wysyłanie zwartych i jak sądzę zgranych pododdziałów - właśnie modułów specjalistycznych.
Ale ja tam się nie znam, jestem prostym ratownikiem w białym hełmie, co to zdaniem niektórych
  • 0
@Johnus W innym miejscu spotkałem się z niezbyt przychylnymi komentarzami odnośnie OSP i tak mi się jakoś udzieliło... No nieistotne. Nie był to atak w Twoją stronę.