Wpis z mikrobloga

  • 8
Powinno się wieszać ludzi, którzy zapraszają kogoś na wesele z OSOBĄ TOWARZYSZĄCA chociaż wiedzą, że jestem przegryw lvl 90000 i się ze mnie śmieją cały czas. Głupi kuzyn sobie żarcik zrobił i nie chce tam iść ale rodzice trują już dupe że ważne wesele i muszę iść ehh jak tu normalnie funkcjonować
#wesele #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wiseguy43 a czy to moja wina że jestem przegrywem? Nie, wina genetyki bo jestem potworem i różowych bo żadna nie chciała nigdy dać mi szansy
  • Odpowiedz
@zamore: 1. przeanalizuj mój poprzedni komentarz i znajdź fragment, w którym powiedziałem, że to twoja wina, że jesteś spierdoksem
2. hurr durr wina wszystkich tylko nie moja
3. Ty i Tobie podobni byliby świetnymi tematami rozpraw naukowych w zakresie psychologii
4.76
  • Odpowiedz
@zamore: polecam #!$%@?ć wesela. Ostatnio kuzynka miała o 14, o 5 wróciłem z melanżu to nawet spać nie szedłem. Jak się wesele zaczęło na szybko #!$%@?łem zupe, wypiłem kielona, bo za frajer i #!$%@?łem dalej w melanż z ziomkami :~~D
  • Odpowiedz
@zamore: a jakie miałeś zdjęcie?
serio to dziwne, bo sam mam od miesiąca ok 50 par, myślałem że to mało w #!$%@?, bo z chadem w 1 dzień 150+ par... ale te różowe są jebnięte i wymagające
  • Odpowiedz
@zamore: teraz wpada 1 par na 3 dni ok.

jest sposób, możesz usunąć profil i założyć od nowa, wtedy będzie u nich pojawiał się jako pierwszy, bo ja chyba już na szarym końcu jestem xD

i jakbyś dodał dobre zdjecia i jakiś opis może zadziała

tylko najgorsze że jak sam daje lajki jakimś nawet 4/10 to często nie mam pary, bo te 4/10 ulane mają w #!$%@? atecnji i u
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dleifteh ja mam dodane moje najlepsze zdjęcie ale widać na nim zakola, krzywe zęby (bo kazali się uśmiechać) i szczękę przesuniętą do tyłu lepszego nie mogę zrobić ale myślałem że chociaż kilku się spodoba
  • Odpowiedz
@zamore: to zrób takie że ci nie widać chociaż te krzywe zęby i lekki uśmiech wystarczy chyba xD
ja mam szparkę między zębami i staram się uśmiechać bez ukazania moich zębów xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dleifteh jedno mam zdjęcie jak spaceruje z psem bo niby dziewczyny to lubią i jedno w samochodzie za kierownicą ale i tak to nic nie dało
  • Odpowiedz