Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czyjatoja: w tym tygodniu zrobię 950 km.

Nawet jak bym miał zatankować raz, to życzę sobie obsługi i opłaty za zatankowane paliwo, a nie jak w supermarkecie #!$%@?. Coś czuję że jesteś kolejnym cwaniakiem co nie widzi problemu w burdelu jakim są stacje benzynowe czy zakaz handlu.
Dla tych co chcą hot doga, wypad do innej, maks jednej kolejki. 2 pozostałe kasy czynne dla tych co biorą tylko paliwo. Jak sama
@misiek735: bardzo się mylisz co do mojej osoby, bo jestem bardzo anty tej ustawie.
Jednak ja jak wiem, że będę jechał gdzieś w niedzielę nie handlową i nie starczy mi wachy to albo tankuje rano albo dzień wcześniej. Nie jest to wina ludzi, że nie mogą zrobić zakupów w niedzielę. Co do sposobu obsługi na stacjach, to sam zawsze powtarzam, że powinna być co najmniej 1 kasa - tylko paliwo. Jednak
@misiek735 najlepsze jest to, ze klienci sie do nas pruja, ze mamy zrobić osobne kolejki. Cóż, problem w tym że my nie mamy prawa o takich rzeczach decydować xd. W dużych sieciach są nawet dokładnie wytyczne gdzie maja stać kosze na śmieci a co mówić o takich decyzjach
Jak sama nazwa wskazuje STACJA BENZYNOWA a nie #!$%@? SUPERMARKET BENZYNOWY


@misiek735: problem w tym, że praktycznie wszystkie stacje są teraz wyłącznie oznaczane marką danej firmy a nigdzie nie piszą "stacja paliw" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mewa_smieszka: doskonale rozumiem co czujesz koleżanko, pracować w weekend na stacji to #!$%@? dramat.
Za paliwo mało kto przychodzi płacić, większość to nienażarte bydło z którym często nie dasz rady się dogadać, bo jest z Azerbejdżanu albo innej Ukrainy.
Oczywiście, mimo tego, że tylko stacje w niedzielę są czynne, to zapomnij o jakiejś lepszej płacy za to. A #!$%@? dużo większy niż na tygodniu.