Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek, anonimowo sami przekonacie się dlaczego. Dziś mirabelka zrobiła #pokaznogi i część mirków skomentowała niekorzystnie jej stopy. Zdecydowałam się pokazać swoją stopkę, bo mam podobny problem, z którym jak najbardziej zdaję sobie sprawę. Więc pytam - czy moje stopy są bardzo niekształtne i nieestetyczne? Dodam że to problem wrodzony, od dzieciństwa. Tak, ten "halluks" jest wrodzony, a nie na skutek noszenia złych butów. Mam wąskie stopy, a do tego (jak na stopy) chyba zbyt długie palce. Zresztą tak jak u rąk - mam wyjątkowo smukłe dłonie i długie palce. Rozmiar stopy 38,5. Wzrost też mam "w normie" -168. Byłam kiedyś u ortopedy - może mnie zlał ale powiedział tylko że mogę nosić sobie opatrunki antyhalluksowe, kupować wygodne buty, a na za długie palce są korekty chirurgiczne, ale oczywiście nie na NFZ.
Czy jednak bardzo źle estetycznie to wygląda?
i trochę #stopy #stopyboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowypasek, anonimowo sami przeko...

źródło: comment_M4aN4O4Qn1ebV9ZsGvltXwAHnHhCpARw.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla własnego zdrowia idź z tym do lekarza, serio. Łatwiej dobierzesz buty, nie będą bolały Cię stopy. Same plusy :) A wykopkami się nie przejmuj, zwłaszcza, gdy średnia wieku tutaj od powstania #patostreamy to aktualnie chyba 17 lat, więc to w większości dzieciaki bez żadnego doświadczenia "znające" życie głównie dzięki anonimowe.pl :D
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania no mi się nie podoba,ale te nie ma specjalnego znaczenia. Natomiast to dość poważnie wygląda więc zdrowotnie bym się tym zainteresował :).
Bądź normalna dziewczyną i już, to jest najważniejsze :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie masz jakiś tragicznych deformacji, dlatego zgadzam się z @pytaks ale dodam jeszcze jedną rzecz. Pamiętaj, że na atrakcyjność nie składa się jeden element, a wiele, całokształt. Nie ma ludzi idealnych, czy to pod wzgledem charakteru czy wyglądu. Nawet jeśli Twoje stopy miałyby być nieładne dla niektórych mężczyzn, to masz jeszcze pupę, biust, usta, nosek, oczy, włosy, dłonie (masz smukłe, a to zawsze plus). Dla kogoś będą przeszkodą
  • Odpowiedz