Wpis z mikrobloga

Na Oxona wpadłem, bo chciałem przesłuchać bitu, jaki zrobił dla niego Te-Tris (a właściwie Trizak) na płytę Ktoś ZupełNiezwykly. Okazało sie potem, że każdy kolejny numer Oxona, który przesluchalem jest jeszcze lepszy od poprzedniego, a po przesłuchaniu OneTake'a "Niedoceniony" zamówiłem płytę w wersji limitowanej. Jak się dowiedziałem, że będą reedycje poprzednich płyt bez zastanowienia zamówiłem wszystkie, bo ten gość jest totalnie niezwykły. Dlugo walczyłem ze sobą, by przez poltorej miesiąca od zamówienia nie przesłuchać więcej niż pierwszego numeru z płyty "Z tym będzie Ci jeszcze łatwiej". Od 2 dni ją mam i to jest tak #!$%@?, że nie mam słów (ʘʘ) a jeszcze czekają mnie Supermoce (gdzie znam tylko 3 numery) i Sluchaj mnie (gdzie znam tylko pierwszy utwór) ()

#rap #polskirap #muzyka #oxon #chwalesie
źródło: comment_mR1eYAcgL6PhEhBCOBl9CmkThydyfuvd.jpg
  • 10
@MarianAlkoholik: Prawda, że jego numery wyglądają podobnie, ale mi się bardzo podoba takie szybkie nawijanie. A jeżeli chodzi o teksty, to są niebanalne, a technikę ma na bardzo wysokim poziomie. No i co jak co, ale KzN jest bardzo zróżnicowana, niemal każdy kawałek o czymś innym.
@MarianAlkoholik nowa płyta jest trochę inna. Od "trzecie z nas" które na myśl przywodzi mi te #!$%@? blendy o nieszczesliwej miłości dla gimbusów po "za kogo się masz" czyli motywacyjny Braga song. Więcej jest kawałków, które są czymś więcej niż wysypem skillow i podbijaniem tempa. Dużo jest śpiewania czyli czegoś czego powinno się nauczyć 95% polskiej sceny zamiast #!$%@? do pożygu autotune'a.

Poza tym oxon nie jest słaby lirycznie - poziom rado