Wpis z mikrobloga

Kupiłem głośnik Creative Muvo 1c i czytałem coś tam, że dobrze go zaktualizować, bo gra lepiej. No i ściągnąłem aktualizację 1.07 i stoję w miejscu. Głośnik jest wyłączony i podpięty do PC, odpaliłem aktualizację i wyskoczyło okienko żeby się upewnić, że jest wyłączony i jeśli nie świeci się czerwona dioda (u mnie się świeci) to go odpiąć od PC i podpiąć jeszcze raz, by kontynuować. Nie wiem co dalej, odpinam i podpinam go i nic się nie dzieje. Mam czekać aż się naładuje? Bo ta dioda czerwona to chyba sygnalizuje, że jest w trakcie ładowania. Pomocy xD

#pytanie #technologia #pcmasterrace
JEST-SUPER - Kupiłem głośnik Creative Muvo 1c i czytałem coś tam, że dobrze go zaktua...

źródło: comment_6wvyPIPx6rlR3ghhERdheFIi8S6czgTO.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: no jak dla mnie to ma się świecić czerwona dioda. W przypadku gdyby się nie świeciła to karzą ci go odpiąć i podpiąć ponownie. W sumie trochę to niezrozumiałe. Może musi być w 100% naładowany
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: no jak dla mnie to dioda ma się nie świecić. A po obrazku na diodzie wnisokuję, ze jest od włączenia/wyłączenia ("power LED"). Jak odpinasz to przestaje świecić może dlatego, że jest rozładowany?

Jak wciśniesz włączenie to się zapala jakaś inna dioda?
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: @akkowicz: ja dziś z ciekawości chciałem tez zaktualizować i jest na to proste rozwiązanie. Użyjcie kabla USB do przesyłania danych(np z telefonu). Ich oryginalny przewód służy jedynie do ładowania. Ja miałem aktualną wersje w obu głośnikach.
  • Odpowiedz
Wiem, że odkopuje stary temat, ale dopiero co kupiłem ten głośnik i miałem ten sam problem updatem. Kombinowałem z kilkoma kablami i nic. Rozwiązanie jest następujące:

Podpinamy wyłączony głośnik do komputera (zapala się czerwona dioda) -> uruchamiamy plik z oprogramowaniem -> naciskamy na głośniku przycisk "M". W tym momencie windows powinien nam zainstalować sterowniki -> klikamy upgrade (proces wgrywania trwa dosłownie chwilę) -> Finish :)

Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz