Wpis z mikrobloga

Gdzie zamówić najlepiej koła do #szosa ?

Budżet na koła to ok 700 pln maks z przesyłką. Obecnie mam leciwe Fulcrumy, tylna obręcz jest bardzo zużyta, nie da się jej już wycentrować. Za każdym razem wraca do poprzednio ułożenia i ma nietypową ilość szprych aby przepleść - 27.

Przód też mocno wytarty. Myślę nad nowymi Fulcrumami Racing 7. Poleci ktoś może jakiś serwis gdzie zaplatają koła w tych pieniądzach. Po głowie też mi chodzi DT Swiss ale to już raczej nie ten przedział cenowy... Oczywiście wysyłka zagranicy jest uwzględniana.

#rower
  • 9
  • Odpowiedz
@dzester: nie chce tej firmy. Patrząc po używanych kołach bardzo dużo jest sztuk z popękaną obręczą. W tych wyższych modelach problem nie występuje, budżet mnie blokuje. Mavic Aksium odpadają
  • Odpowiedz
  • 0
@Baczy jakieś Shimano? Minimalnie cięższe, ale mocne koła, do tego poniżej budżetu coś znajdziesz, np. wh-r501
  • Odpowiedz
@vare: łożyska kulkowe odpadają. Mam Shimano w MTB i ich serwis jest straszny. Wolę raz na sezon wybić i wprasować łożyska i mieć spokój.
  • Odpowiedz
Panowie a jak fulcrumy racing 7 mają sie do kół skladanych przez daveo w budzecie ok 1000 zł?
Fulcrumy dla ridera wazacego ok 85 kg będą ok?
  • Odpowiedz