Wpis z mikrobloga

  • 1006
Pracuje w bankowości dzień w dzień, pracę przynoszę do domu przez co mało czasu spędzam z dziećmi i żona.
Wziąłem dzisiaj dzień urlopu i mam dzień Tata z córka.
Właśnie ide z córeczka na lody, sama miała wybrać jak sie ubierze i taki oto otrzymałem efekt.
Zajebiscie polecam taki tryb spedzania dnia z dzieckiem.
Ktoszczak - Pracuje w bankowości dzień w dzień, pracę przynoszę do domu przez co mało...

źródło: comment_y56X5dOdSKns3Wei73PQsbSG4XI8lf1K.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
prawa tym nie łamie, ale oczywiscie zawsze znajdzie sie taka #!$%@? jak ty ktora nie wiem jakim prawem bedzie mnie z takich kwestii rozliczala. Zajmij sie swoimi sprawami


@Ktoszczak: Śmiać Ci się chce, a jednak pienisz się jak, wybacz określenie, burak. Wpis sugeruje, że jesteś wyluzowanym ojcem, a w komentarzach wychodzi z ciebie jakaś niepohamowana agresja. Wrzucasz do sieci zdjęcie własnej córki dla kilku plusów od zupełnie obcych ludzi i
  • Odpowiedz
@ludzik: Bo napisałeś komentarz w stylu albo 44 letniego biznesmena, który pół życia był na wyjeździe, połowę z pozostałej połowy pił I wali koks a przez resztę czasu kłócil się z była żona. Albo w stylu 16 latka który oglądał dużo filmów z jimem carrym, niedawno odkrył że życie nie ma większego sensu no i przez to wydaje mu się że wszystko wie. No a ja pytam bo mi dilera
  • Odpowiedz
  • 7
@Ktoszczak Chodzi najpewniej o to, żeby nie wstawiać zdjęć dziecka do internetu, bo nie zawsze sobie tego życzy, a rówieśnicy za kilka lat mogą się do niego dokopać i urządzić młodej piekło. No i nie tylko rówieśnicy, pedofile również.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ktoszczak Tak, na poważnie. W żadnym wypadku nie mówię tego, żeby Cię obrazić. Posiadanie fejsbuka nie musi być smutną opcją pozbawienia prywatności.
  • Odpowiedz
@Ktoszczak: Btw, doba facebooka to nie powinna być wymówka a raczej ostrzeżenie przed owczym pędem wstawia wszystkiego wszędzie. Zresztą ten post jest bardziej publicznie dostępny niż posty z fb. Część Mirków ma rację.
  • Odpowiedz