Wpis z mikrobloga

@NaBu1908 a daj spokój, patole i glupki też są potrzebni bo inaczej nikt nie bedzie chciał wykonywać mało platnych pracy i bedzie trzeba ściągać imigrantów. Kto ci szambo z działki wywiezie, kto zamiecie ulice, kto gazetę rozda na ulicy, kto ulotki rozniesie jak sami magistrzy będą z wyobrażeniem życia wprost z TV. Narzekacie na Karyny samotnie wychowujace gowniaki, ale to właśnie te gowniaki w przyszłości będą malować wasze domy, budować wasze grile,
@efilista nie będę sprawdzal definicji pojęć, które zaproponujesz bo nie jestem Twoim chłopcem na posylki. Chcesz mnie przekonać, że Twoje na górze to przekonuj, ale w rozmowie a nie w odnosnikach. Równie dobrze mogę Ci powiedzieć "poczytaj Strażnice,nr 106 to wszystko zrozumiesz" i oczekiwac, że to zrobisz.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@efilista jak z kimś rozmawiasz to wygląda to tak, że każesz mu sprawdzać definicję i czekasz i tuptasz aż sprawdzi? Bo ja bym powiedział w ten sposób: "a słyszałeś o ..., z grubsza chodzi o to, że...". Na tym polega konwersacja. Widocznie nie jesteś w stanie wytłumaczyć pojęcia, którego używasz i opierasz się jedynie na tym, że ktoś powiedział, że jest fajne :).

Aha, wiem czym jest antynatalizm.
a daj spokój, patole i glupki też są potrzebni bo inaczej nikt nie bedzie chciał wykonywać mało platnych pracy i bedzie trzeba ściągać imigrantów.


@golip: ale wiesz ze patole i glupki nie zawsze rodza sie w patologicznych i glupich rodzinach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie zawsze ludzie z dobrego bogatego domu tez staja sie bogaci, nie zawsze maja dobra prace etc.
nie wiem jakim egoista trzeba
@golip: no jasne. ale po co na starcie utrudniac nic niewinnemu dziekcu zycie?. ostatnio z kolezanka rozmawialam i zszedl temat na dzieci. mowie ze dopoki mieszkania nie kupie to nawet o tym nie mysle bo co to za warunki dla dziecka, mimo ze mam dwa pokoje to wciaz sta to dwa WYNAJMOWANE pokoje i mimo nie najgorszych zarobkow nie bede w stanie zapewnic dziecku godnych warunkow. jaka byla odpowiedz? no ale