Wpis z mikrobloga

  • 1
Przecież już kiedyś ktoś to zdjęcie wrzucił na wykop, w sumie niedawno i ktoś zrobił artykuł i znowu wróciło na wykop XD
@xandra
  • Odpowiedz
@dr_zajac: Przeczytaj kilka komentarzy wyżej o co chodzi w całym tym kościelnym biznesie, bo na pewno nie o zbawienie nieistniejącej duszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jamasoto: Nie, ludzie, starzy, słabi psychicznie, szukający wsparcia, chorzy potrzebują pomocy psychologów i lekarzy, a nie szarlatanów i egzorcystów (w skrajnych przypadkach), którzy zrobią wszystko by wyciągnąć od ciebie pieniądze, a i jeszcze mieszkanie im zapisz xD
  • Odpowiedz
@xandra: Jak będę stary to mam nadzieję, że będę sam decydował do kogo pójdę po wsparcie i czy w ogóle mi wsparcie potrzebne. I nikt mi nie będzie mówił, że lepiej dla mnie będzie pójść do psychologa.
  • Odpowiedz
@jamasoto: Wolisz do szarlatana? Suplementy diety też kupujesz? Albo produkty Appla? Leczysz się homeopatycznie? Pewnie jeszcze dzieci nie szczepisz xDDDD
  • Odpowiedz
@xandra: Mam dwoje zdrowych i zaszczepionych dzieci, chodzę do lekarzy. Nie kupuję słodzonej wody. Jestem informatykiem za 15k, mam w domu 5 telefonów z Androidem. I cenię sobie możliwość wyboru.
  • Odpowiedz
@jamasoto: Chwali się, więc dlaczego wierzysz w bajki o Niebie, do którego jakoby miałbyś trafić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście jak je sobie wcześniej kupisz od szarlatanów w czarnych kieckach.
  • Odpowiedz
@xandra: Ale skąd wzięłaś pogląd, że jestem wierzący? Cały czas tylko piszę, że najważniejsza w życiu jest możliwość wyboru. Jeśli ktoś ma pieniądze, to niech je wyda w taki sposób jak zechce.
  • Odpowiedz
@jamasoto: Z domysłów, skoro używasz takiej retoryki. Ale co to za wybór dać się oszukiwać? Pewnie, jak ma, niech wydaje, ale mądrze. Na chore dzieci, na chore zwierzątka, nie na chytrych szarlatanów.
  • Odpowiedz