Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi? Napiszę w skrócie. Mam brata. Brat ma żonę i dwóch synów, mniej więcej 21 i 19 lat. Wszystko spoko, fajna rodzinka, zero problemów. Chłopaki niedawno zainteresowali się sportem samochodowym, kupili jakiegoś rupiecia i startują razem w jakichś amatorskich zawodach. Byłem w weekend ich pooglądać. Fajna zabawa, są emocje i tak dalej. Ale co innego zwróciło moją uwagę. Na aucie mają naklejki z nazwiskiem i grupą krwi. Jeden ma 0 (zero), drugi AB. Na 100% nie ma pomyłki w oznaczeniach, bo pytałem niby z ciekawości - wiele razy mieli badania krwi.

I nie byłoby w tym problemu, gdyby nie to, że mój brat ma taką samą grupę krwi, co ja. Ja mam zero (0).

Teraz więc wiecie na czym polega mój problem. Nie wiem, co zrobić. Powiedzieć bratu? Zostawić to dla siebie? Albo zwyczajnie się mylę i nie ma żadnego problemu?

Jestem w kropce. Pomożecie mi coś wymyślić sensownego?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
O co chodzi? Napiszę w skrócie. Mam...

źródło: comment_p33srWw6FYPtScibD6UMpZjv1TDMpGnx.jpg

Pobierz

Co mam zrobić?

  • Powiedzieć 78.7% (1061)
  • Zachować dla siebie 8.1% (109)
  • Doinformować się, bo jestem idiotą (oby...) 13.3% (179)

Oddanych głosów: 1349

  • 65
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja myślę, że powiedzieć, to jego decyzja co z tym zrobi. A może to on wie o tym i żony nie zostawił, a Ty nie wiesz i myślisz, że to jakaś nowość? Są różne sytuacje łącznie z gwałtami. Nie muszą Ci wszystkiego mówić o swoim prywatnym życiu. I to co piszesz jest prawidłowe tj. jeśli brat ma 0 to nie ma możliwości, żeby JEGO dziecko miało AB.