Wpis z mikrobloga

Siemka mirki, moze dlugie ale prosze, przeczytajcie - No wiec chce zamowic klonaZOLAM w ilosci 200mg [100mg #!$%@? do smieci, albo zostawie na wszelki wypadek gdzies, ale raczej to pierwsze] Rozpuszcze w etanolu i będe dawkował 0.2mg co 2/3 dni - Pozwolic sobie na ciąg 2 dniowy? Oczywiscie czasem przerwy, tak na tydzien co tydzien, chyba ze bede musiał ładować wiecej niz 0.5mg zeby cos poczuc [wzrost tolerancji] to przerwa na jakies 3 tygodnie dla spadku tolerki, i tutaj takie drugie pytanko - Czy jak bede ostroznie dawkowal insulinowka i nie mieszal z alko ani z niczym to nie dostane zadnej amnezji? Bo tutaj czytalem wiele histori o tym jak ludzie odwalali glupoty po benzo z alko [dziwne, ja po lorku i alko nic nie pamietalem ale poprostu zasypialem] i doradzcie mi jeszcze na koniec, jakie benzo oprocz klonazolamu moge walic ktore posiada trzynastka? - Nitrazolam, Flunitrazolam, 3hydroksy fenazepam. Chodzi mi o efekty rozluzniajace i sedatywne.
#narkotykizawszespoko #benzozawszespoko #benzodiazepiny
  • 10
@Avaxon: Pierwszy sort jaki miałem od 13rc, to clonazolam był 3-4x mocniejszy od klonazapemu/xanaxu, a jak kupiłem sort w styczniu 2018 to już słabszy był, może 2x mocniejszy od xanaxu(inb4 tolerka). No i w moim przypadku po xanaxie w dużej dawce nie było tego 'god mode' w przeciwieństwie do clonazolamu.