Wpis z mikrobloga

@Graczek123: najlepszy do czego ;) Po jednych możesz iść na wycieczkę i lepiej doświadczać rzeczywistości, po innych wycieczka odbywa się we własnej głowie i jest o wiele odleglejsza. Po jednych sie rzyga, inne daja wyłącznie miłe uczucia. Jedne tripy trwają akurat, inne bywają rozczarowująco krótkie, inne męcząco długie...

jest tyle opcji do wyboru :)
@Graczek123: smoka w kuchni to żaden nie da - to mit.
Wizualizacje to właściwie po każdym, byleby odpowiednio dużo wziąć. Pamiętaj jednak, że wizualizacje to tak ze 20% tripa. Jak weźmiesz dużo, żeby dużo zobaczyć, to to pozostałe 80% też będzie mocniejsze ;)
@Graczek123: polecam grzyby, lub pochodne (np 4-aco dmt). z legalnych to chyba 4-ho-mipt jeszcze jest legalne - dziala podobnie. daje dosc krotkiego tripa, z dużą dozą "grafiki".

to jak bierzesz, w jakim miejscu, z kim, jak sie czujesz itp - to ma kolosalne znaczenie. najwazniejsze bym powiedzial. na pewno wazniejsze od samej substancji.
najlepiej miec kogos kto popilnuje cie przez pierwsze 3-4h, najlepiej na pierwszy raz wziac w domu, gdy wiesz
@Graczek123: ja bym mógł polecić 2CB jako pierwszy psychodelik, jeśli chcesz miło spędzić czas ze znajomymi, a jeśli zagłębić się w psychodelę to LSD. grzybów jeszcze nie próbowałem, ale też powinny być spoko, byle niczego za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Graczek123: Nikt Ci nic nie poleci. Zrób research po prostu. Najlepiej to nie jedz żadnych RCków (research chemicals). Według mnie można ująć w skrócie dwie substancje - LSD na plenerowe imprezy (trancy), a grzyby na podróż w dwie osoby do lasu.