Wpis z mikrobloga

Tu nagranie jak pocisnąłem Wojewódzkiemu: https://youtu.be/APq_4JejP8g?t=1h16m13s
Oczywiście było to zrobione - jak wszystkie moje akcje - w kontrowersyjnej, szokującej formie, aby dotrzeć i przebić się do ludzi, do dziennikarzy i żeby było to na YouTube już dożywotnio.
Myślę, że wyszło całkiem nieźle, jak na pijanego Axelio z przepitym głosem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No stres też był, gdy wokoło kilkaset lewaków a ja tylko tam sam jeden wśród wygłodniałych hien.
Wojewódzki gada, że "odcina się". Taaaa. Skoro się odcina to po co to robi w jego programie, po co kładzie tam (lub daje przyzwolenie jako autor i prowadzący program) polskie flagi i obok gówno. Typowy lewak jest typowy. DNO.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #tvn #tvnklamie #4konserwy #polska #woodstock #wojewodzki #kubawojewodzki
  • 19
@Axelio:

Oczywiście było to zrobione - jak wszystkie moje akcje - w kontrowersyjnej, szokującej formie, aby dotrzeć i przebić się do ludzi, do dziennikarzy i żeby było to na YouTube już dożywotnio.

żeby było to na YouTube już dożywotnio


na twoim miejscu to bym zgłosił film o naruszenie mojego dobrego wizerunku, ale w sumie na to to już za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)