Wpis z mikrobloga

Tu nagranie jak pocisnąłem Wojewódzkiemu: https://youtu.be/APq_4JejP8g?t=1h16m13s
Oczywiście było to zrobione - jak wszystkie moje akcje - w kontrowersyjnej, szokującej formie, aby dotrzeć i przebić się do ludzi, do dziennikarzy i żeby było to na YouTube już dożywotnio.
Myślę, że wyszło całkiem nieźle, jak na pijanego Axelio z przepitym głosem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No stres też był, gdy wokoło kilkaset lewaków a ja tylko tam sam jeden wśród wygłodniałych hien.
Wojewódzki gada, że "odcina się". Taaaa. Skoro się odcina to po co to robi w jego programie, po co kładzie tam (lub daje przyzwolenie jako autor i prowadzący program) polskie flagi i obok gówno. Typowy lewak jest typowy. DNO.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #tvn #tvnklamie #4konserwy #polska #woodstock #wojewodzki #kubawojewodzki
A.....o - Tu nagranie jak pocisnąłem Wojewódzkiemu: https://youtu.be/APq_4JejP8g?t=1h...
  • 19
  • Odpowiedz
@Axelio: XD
No nie wiem, czy jest się czym chwalić, bo to raczej Ty wyszedłeś przegrany.

Mogłeś chociaż stać przy mikrofonie, póki nie skończy do Ciebie mówić. Przynajmniej udawałbyś, że interesuje Cię rozmowa, a nie bezmyślne wykrzykiwanie hasełek
  • Odpowiedz
@Axelio:

Oczywiście było to zrobione - jak wszystkie moje akcje - w kontrowersyjnej, szokującej formie, aby dotrzeć i przebić się do ludzi, do dziennikarzy i żeby było to na YouTube już dożywotnio.

żeby było to na YouTube już dożywotnio


na twoim miejscu to bym zgłosił film o naruszenie mojego dobrego wizerunku, ale w sumie na to to już za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pięknie Wojewódzki zmasakrował @Axelio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla takich chwil warto oglądać inteligentnych ludzi którzy potrafią się wypowiadać i mają swoje zdanie... kontra podpity podburzyciel który myśli że swoim brakiem wiedzy i krętactwem kogoś obrazi.
  • Odpowiedz
@Axelio
No nie wiem Oskar jak ty to interpretujesz, ale ja na twoim miejscu nie chwaliłbym się tym nagraniem. "Pozamiatał" cię jak profesor niezbyt rozgarniętego uczniaka. Jak już tak wyskoczyles to trzeba było rozmawiać do końca, a nie uciekać od mikrofonu. Wyszedłeś na pieniacza.
  • Odpowiedz