Wpis z mikrobloga

Wreszcie miałem dzisiaj chwilę czasu, by wybrać się do maka (to był mój pierwszy raz w niemieckim maku, byłem co prawda przelotem w maku w Frankfurcie nad Odrą, ale tego nie liczę). Mega się stesknilem za moim jalapeno burgerkiem, więc zamówiłem min. Chili cheeseburger (który jest właśnie odpowiednikiem naszego pysznego jalapeno burgerka) oraz niejakiego McRiba. Chili cheeseburger był całkiem niezły, dobre mięsko oraz sosik ostry pyszny też (gorące chili, mega dobry w smaku). Jedyne co mi nie smakowało to ten ser, który średnio się tam komponowal, i mało jalapeno(no ale jak sama nazwa mówi, jest to chili cheeseburger) ogólnie porównując nasz polski jalapeno burgerek mi bardziej smakuje, na pewno będę za nim tęsknił jedząc w Niemieckim maku. Jeśli chodzi o tego McRiba to mega lipa, kanapka na pewno nie warta swojej ceny (3,5€) mega słabe mięsko, a ten sos to smakuje jak jakiś pieczeniowy z paczki, ogólnie nie polecam . Zostawiam wam do wglądu fotke tego chili cheeseburgera, mam jeszcze zamiar testować na czasie krewetki, oraz ofertę śniadaniowa która jest o wiele bardziej rozszerzona niż nasza, pozdrawiam cumple i cumpele!
#mcdonald #bojowkajalapenoburgera #przegryw #tfwnogf ##!$%@? #stulejacontent
P.....y - Wreszcie miałem dzisiaj chwilę czasu, by wybrać się do maka (to był mój pie...

źródło: comment_OeNKUcUtvoZhsqsYSYyYrsEpibxi7S2t.jpg

Pobierz
  • 7