Wpis z mikrobloga

Mam zlecony przelew z USA do Polski, jestem niecierpliwy a kasa jest potrzebna. Przelew od firmy która ma oddziały w Polsce ale dział finansowy jest w USA i nie mogę się nic dowiedzieć, z jakiego banku itd. Dostałem tylko informację, że przelew został wykonany (12 lipca). No i informację, że może potrwać do 4-6 tygodni. Przelew od #motorola #lenovo #moto360
Konsultant mBanku powiedział, że nie może mi pomóc i nie wie.
Ma ktoś doświadczenie z takimi przelewami i ile mogą potrwać?

Wołam @mBank do pomocy ;)


#mbank #usa #przelew #przelewydopolski
  • 34
@Marcinowy
Zwrot za zegarek, nie mieli części do naprawy a padł podczas gwarancji.
Dziwne jest to, że przelew idzie aż z USA ale sam proces reklamacji poszedł bardzo sprawnie, 2 tygodnie i miałem decyzję o zwrocie pieniędzy. No ale Sami napisali, że pieniądze na koncie bede miał nie później nic do 23 sierpnia (tak, sierpnia) co mnie dziwi..
@kuba130000 Mogłeś przez sklep a uwierz byłoby szybciej jak kupiłeś w x-kom ;-)
Wysyłałeś go do USA?
Taka mała uwaga, prawdopodobnie zapłacisz też koszta przelewu SWIFT. Często firmy jak wysyłają przelew SWIFT to w opcji SHA czyli dzielenie kosztów.
@Marcinowy
Kupiłem w EURO.
Wysyłałem do Polski, do Regenersis CTDI Raszyn ale firma ma dzial finansowy w USA, tyle się dowiedziałem od konsultanta.
A co do kosztów, teraz mnie to zastanawia, to by było dziwne zagranie.
Dostałem informację, że przelew został zlecony ale jest "procesowany" przez bank w USA, ale nie wiem co to za bank. Ile to może potrwać? Przecież nie będę czekał miesiąc na przelew ( ͡° ʖ̯ ͡°)