Wpis z mikrobloga

Dobra, słuchaj Lordoza. Sprawa jest taka, że podobno robisz 7 dniowy stream ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odważnie ale wiesz - długość streama tam #!$%@? da (nawet potrafi zaszkodzić wbrew pozorom) jak nie masz contentu. Po pierwsze - alkohol. Czteropak-sześć piwerek + 0,5 na główkę dziennie może wlecieć. Zakładam streamowania około 12-16 + 8-12 na spanie. Ja mam słabą głowę, a tyle wypijam jak mam urlop albo nawet więcej jak chce się zeszmacić maksymalnie. Teraz mnożysz to przez liczbę gości + dni. Niech będzie, że 4 osoby * 6 piw * 7 to 168 browarów. Oprócz tego 0,5 * 7 * 4 = to 14 litrów wódki. To już koszta rzędu 672 zł (4 zł za piwko) lub 420 zł jak oszczędzasz (liczę czteropaki po 10 zł na promocji) za browarki i jakieś 476 zł za wódkę (Krupnik 0,7 za 34 zł według Alkohole świata). To już zbliża się/przekracza 1000 zł. Jedzenia nie liczę, bo sram na to czy i co będziecie jedli na streamie - nie ma to wpływu na dymy. No chyba, że zabierzesz komuś bułkę z tuńczykiem. Więc sam GŁÓWNY składnik, żeby stream był oglądalny to już tysiaczek, a będzie więcej. No ale ok, siedzisz i pijesz. No beka w #!$%@?, normalnie drugi Mahonek. Otóż, potrzebujemy czegoś innego i dymogennego. Rozwalenie mebli, bójki z kolegami. Na laseczki i gości nie liczę, bo Kinga Cię trzyma na smyczy i psuje Ci karierę. Ale serio, jak będziesz dalej #!$%@?ł o Magicalu, grał w Jenge i te typy co tam do Ciebie wpadają dalej będą takie nudne, że nie pamiętam nawet ich nicków czy imion - to daruj sobie streama. Zachowaj kasę i wpadnij na jakiś pomysł. Bo ja macie siedzieć jak Baobab i sobie pucować berła nawzajem tak jak on Tucznikowi, to szkoda naszego czasu i twojej kasy. A jak już się #!$%@? z gotówy to konkurencja na patostreamach się robi mniejsza i spada ogólny poziom ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także przemyśl to dobrze albo wjedź na agresji. Essa.

#rafonix #danielmagical #patostreamy
  • 13
@Tibijski_Wariat: Jestem w pracy mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak przejrzysz moją krótką historie postów na wykopku to zazwyczaj 3-4 dni piszę dużo a potem 3-4 dni nie pisze nic/prawie wcale. Bo jak mam wolne, to oglądam tylko shoty/czasem patostreamy przed spaniem i prawie nie wchodzę na wajkop bo jestem poza domem/staram się lepiej spożytkować czas.