Wpis z mikrobloga

@tomek1x1: wydaje się legitna, ja rok temu takiego samego tylko używanego(w stanie idealnym) kupowałem za 1000zl około tylko, że z angielskiego ebay. Co do pamięci to zależy, jeśli nie robi miliona zdjęć, nie ma miliona aplikacji to jej spokojnie wystarczy. Ja mam około 300 piosenek na tel, 1700 zdjęć i 130 filmików i mi spokojnie wystarcza w ip7 22/32 zajęte
  • 0
Dzieki wszystkim za odpowiedzi.
Jednak odpuszczamy te wersje 32, szkoda wydac 1,5k na urzadzenie i za jakis czas miec problem z pamiecia.
Co do aukcji to tylko mnie upewniliscie ze trzeba trzeba byc ostroznym:)
@asunez: Dupa tam, z 32GB jest nawet spoko, zostaje jakieś 22-23GB na zdjęcia i aplikację, żeby to #!$%@?ć na full to by musiała mieć z 20 aplikacji + tysiące zdjęć... Apple bardzo ładnie kompresuje zdjęcia i nie zajmują one nie wiadomo ile miejsca. Chyba, że filmy dochodzą no to już z miejscem będzie gorzej.

@tomek1x1: 32GB jest już spoko, ale najlepiej to 64GB - człowiek czuje się już bardziej komfortowo.
@asunez: Miałem iPhone 7 32GB i też się bałem, że to zawalę. Ostrożnie za aplikacjami i nie instalowałem tego co chcę tylko to co muszę mieć, na zdjęciach i filmach nie oszczędzałem, ale miałem z tyłu głowy, że to "tylko" 32GB.
Patrzę po pewnym czasie na wolne miejsce...


XD

Człowiek czasami się martwił i zastanawiał czy mu ta aplikacja potrzebna czy nie, teraz mam X'a 64GB i wiem, że to mi