Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was mireczki miał może styczność z salonem mazdy, a mianowicie ile można uszczknąć rabatu/promocji przy zakupie nowego samochodu za gotówkę powiedzmy? Dla mnie przygotowali ofertę na mazdę 3 w średniej wersji + niewielkie dodatkowe wyposażenie i wyjdzie ok. 90k. Dostałbym ok. 7k zł upustu.

Jest to już coś czy jeszcze można się o coś postarać?

#samochody #mazda #mazda3
  • 7
@Archimond5: 2% w cenie lub 3% w akcesoriach, więcej się nie da. Plus oczywiście standardowe promocje okresowe typu opony, lakier, o których wyczytasz na www. Sprzedawca dorzucić tez może od siebie jakieś dywaniki czy inny bzdet. Jak już masz jakaś mazdę jest trz dodatkowa „nagroda” za wierność;)))
@Archimond5: ja w 2015 się dowiedziałem, że na aucie to nic nie mogą upuścić ale posiedziałem sobie z gościem chwile. Przyszedłem ze trzy razy i na końcu się okazało, że w podstawowej cenie mazdy 3 (2.0 125km, manual) dostałem wszystkie dodatki. Po uściśnięciu dłoni sprzedawca powiedział, że "jemu z prowizji chyba nawet na flaszkę nie starczy" :)

P.S. Jak przyszedłem po pierwszą ofertę w dziurawych trampach i w dość luźnych ciuchach
@Archimond5: ja dostałem standard czyli opony za 1 zł plus extrasy takie jak immobiliser, matę bagażnika, dywaniki i folię na progi. Byłem trochę bez wyjścia ponieważ interesująca mnie wersja była dostępna w ok 2 sztukach na całą Polskę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@addek2: ogólnie teraz słyszałem, że jest problem z ostatnim rocznikiem, bo zmieniają linie produkcyjne pod nowy model od 2019 i za dużo tych sztuk się nie zostało.. To ja nie wiem co oni chcą sprzedawać xD przez rok nie będzie dostępna nowa 3?
Bo 3 już nie jest produkowana od pewnego czasu więc sprzedają stany magazynowe. Nowa mazda ma być zaprezentowana grudzień/styczeń a sprzedaż ma ruszyć koło kwietnia