Wpis z mikrobloga

No to ten znów dziś pod tagiem #bezpieczenstwo będzie.
Na facebookowych grupach latają ogłoszenia pt. "dam prace" "praca w domu".
Treść wiadomości z instrukcją co trzeba zrobić macie na jpg. Polecam oczywiście nie "zatrudnianie" się w taki sposób.
@niebezpiecznik-pl @ZaufanaTrzeciaStrona @sekurak - wypadałoby ostrzec u Was na portalach co by nikt nie stał się słupem,screen do Waszej dyspozycji.
/Edit > @niebezpiecznik-pl: nikoniecznie słupy. to moze byc czysty scam referralowy

adronix - No to ten znów dziś pod tagiem #bezpieczeństwo będzie. 
Na facebookowych g...

źródło: comment_x00b0O7Kw3jFAX6lRLMC9P055sDVbI8q.jpg

Pobierz
  • 11
@niebezpiecznik-pl: samo to że ktoś mi każe zakładać konto w banku już jest dla mnie śmieszne,te dwie pożyczki już całkiem sprawiają że spadam z fotela,sami uczyliście (czytam na bierząco ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Jak będziecie chcieli linka do ogłoszenia w tej grupie to mogę podesłać priv albo mailem
@adronix: Konta zakladasz na siebie z ich linka polecajacego. Oni nie maja wgladu w Twoje dane ani dostepu do takiego konta. W zaleznosci od banku dostaja od 50zl do 200zl za taki wniosek. Pozniej albo unikaja kontaktu albo dostajesz poradnik "zaloz konto na fb albo na olxie i szukaj jeleni".

Pozyczki tez sa za darmo np od vivusa.

Caly "scam" polega na tym, ze sam moglbys zalozyc konto w programie afiliacyjnym