Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,

Pytanie do dziewczyn i chłopaków na forum.

Są takie okoliczności w których wybaczyć można zdradę biorąc pod uwagę fakt, że byłby to jeden raz?

Czy znacie takie historie?

#seks #zwiazki #kiciochpyta ♯tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie zdrada jest nie do wybaczenia, straciłabym kompletnie zaufanie, więc związek straciłby sens. Ale to tylko teoria - nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Poza tym jestem bezdzietną starą panną - inaczej, jak zdradza Cię ktoś w takiej sytuacji, a inaczej, jak robi to ojciec Twoich dzieci i decyzje dotykają nie tylko Ciebie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Absolutnie nie, wszystko by wyparowało u mnie w kilka sekund. Dlaczego? Związek to dla mnie głównie szacunek i zaufanie. Mam to zakorzenione do tego stopnia, że nawet "mentalna" zdrada (czyli przyłapuję dziewczynę na ostrym flircie z kolegą z pracy, ale jeszcze do niczego nie doszło) - koniec. Po prostu, po #!$%@? mi ktoś, kto mnie nie szanuje i komu nie mogę zaufać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jasne że można, chyba ze związek traktuje się jak akt własności. Już samo używanie takich pojęć jak np. zdrada, dowodzi że relacja nie ma nic wspólnego z miłością.
  • Odpowiedz