Wpis z mikrobloga

No to tak, jestem wykopową dziewicą mimo że śledzę tag już długi czas, jestem z mireczkami w szczęściu i nieszczęściu, z przegrywami i chadami... Postanowiłem podzielić się swoimi doświadczeniami o Tinder i Badoo i... Założyć konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem trochę przegrywem mimo że każdy gada że ze mnie niby przystojniak (teraz lekko przytyłem to trochę mordą polskiego ziemniaczka), 24 lata, na ten moment brak dziewczyny, mój największy problem to problem z nawiązaniem i podtrzymaniem znajomości i... Brak cierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym zawsze się w----i*łem na brak logiki u różowych dlatego byłem postrzegany jako chłodny facet... Już dość o sobie do rzeczy, poza jednym przypadkiem w którym spierliłem sprawę swoją niecierpliwością na 11 dziewczyn przez 4 lata spotkań na Badoo i Tinderze spotykałem się z kobietami które nie powinny grać w mojej lidze ( wiem, wychodzę na narcystycznego dupka ) większość kobiet z którymi się przespałem nigdy nie powinny mieć do czynienia z moim beniz, jednak spierlony charakter wraz z niską samooceną ( od dziecka słuchałem jakim jestem debilem+ pryszcze całe gimnazjum) wpychali mnie w ramiona tych kobiet, później często był moralniak... Przegrywa jestem z wami i nie idźcie moim śladem, nie wychodźcie z przegrywie na siłę, pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps. Tak jestem wstawiony.
#tinder #badoo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach