Wpis z mikrobloga

Myślę nad zmianą konta bankowego, aktualnie #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank

Czego bym oczekiwał:
- Darmowe prowadzenie, karta, wypłaty z bankomatów. Może być przy warunku wpływów lub wydatków (Byłoby to moje główne konto)
- Możliwość otworzenia rachunku oszczędnościowego, zrobienia karty kredytowej na dobrych warunkach
- Dobra aplikacja mobilna z możliwością wykonywania przelewów blik na numer telefonu oraz autoryzacją odciskiem palca
- Spersonalizowana karta debetowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Mała awaryjność, dobra obsługa klienta

Co polecacie żeby spełniło jak najwięcej warunków?

#banki #bankowosc #kontobankowe
  • 13
  • Odpowiedz
@Benzen:

- Darmowe prowadzenie, karta, wypłaty z bankomatów. Może być przy warunku wpływów lub wydatków (Byłoby to moje główne konto)


+

Możliwość otworzenia rachunku oszczędnościowego, zrobienia karty kredytowej na dobrych warunkach


+

Dobra aplikacja mobilna z możliwością wykonywania przelewów blik na numer telefonu oraz autoryzacją odciskiem palca


+

Mała awaryjność, dobra obsługa klienta


+

Bank Millennium.

W dodatku:
Promocja 2.7 na Koncie Oszczędnościowym
200 zł za założenie rachunku.
  • Odpowiedz
@Benzen: Chciałbyś bank idealny, a takiego nie ma. BZWBK wg mnie nie jest przyjaznym bankiem. Poza tym jest jak chorągiewka na wietrze. Co pół roku zmienia diametralnie zasady od płatności za każdy przelew do darmowych natychmiastowych. Millenium jest lepszym wyborem, ale jak chcesz dodatkowo zarobić na koncie to poszukaj stron z promocjami bankowymi. Nie będę podawał konkretnych dla utrudnienia.
  • Odpowiedz
@Benzen: poza kartą personalizowaną to Millenium. Wystarczy wpływ środków i chyba jedna płatność kartą. Konto oszczędnościowe ma 2,7% a lokata na 3msc 2,5%. BLIK na telefon. Karty kredytowej nie mam, nie wiem. Obsługa jest ok, tyle ile korzystałem to zawsze było szybko i bezboleśnie załatwiona sprawa. Nie zdarzyło mi się od ponad 2 lat, żeby coś było nie tak z płatnością kartą, przestoje są 2 nocy i zapowiadane na stronie banku,
  • Odpowiedz
@Benzen Zapraszamy Cię do nas ;) Zerknij na naszą ofertę kont osobistych tutaj, a na pewno uda Ci się wybrać coś dla siebie. Za założenie konta przez naszą stronę internetową możesz zgarnąć do 140 zł. Właściwie z kwestii, które poruszyłeś nie jesteśmy w stanie Ci zapewnić jedynie autoryzacji przelewów odciskiem palca, ale logowanie do naszej aplikacji jak najbardziej. Gdybyś miał więcej pytań to skontaktuj się z nami 32 357 00 69
  • Odpowiedz
@Benzen, polecamy Ci naszą ofertę :) Obecnie mamy ciekawą promocję na bezpłatnie prowadzone eKonto standard, Możesz zyskać do 160 zl premii i dodatkowo bezpłatnie prowadzone konto oszczędnościowe Moje cele. Nasza aplikacja też daje radę ;) możesz korzystać z BLIK-a i logowania poprzez odcisk palca. Szczegóły oferty poznasz podczas rozmowy z naszym ekspertem online:
https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/ekspert-online/ Zapraszamy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Benzen: BZWBK ma u mnie ogromnego minusa, grubo ponad rok temu byłem zamknąć rachunki, w między czasie dwa razy pojawiałem prośbę i coś czuję że dalej są otwarte, muszę się tam przejść i sprawdzić jak rodo działa w praktyce
  • Odpowiedz