Wpis z mikrobloga

Właśnie grałem sobie w sacreda, bo #nostalgia mocno.
Po dwóch godzin grania, zdałem sobie sprawę że nie zapisałem gry, więc wszedłem w menu, kliknąłem dwa razy na inny zapis żeby nadpisać i zamiast zapisać, wczytałem save'a sprzed dwóch godzin...
Zmarnowałem dwie godziny życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż jak spojrzeć na to inaczej to gry i tak jest strata czasu, więc zmarnowałem życie, a nie tylko dwie godziny ))¯_(ツ)_/¯ więc co stoi na przeszkodzie by zmarnować kolejne?

#sacred #gry #zalesie #heheszki
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KrystJan po latach ta gierka nadal wciąga na długie godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeżyje to że straciłem dwie godziny i gram dalej.
Masz jakiś stoper czy coś co ci przypomina co 10 min? ( )
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KrystJan każdy ma swój gust :) sprawdziłem wiedźmę, bo gdy grałem w to ostatni raz nie było kampanii podziemia. Ja latałem gladiatorem na dwa topory i siekałem wszystkich jak leci ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba znów tak zrobię. Chociaż myślę żeby sprawdzić krasnoluda jeszcze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KrystJan win10
Korzystałem z poradników na necie. Nadal ścina, zwłaszcza gdy oddalasz obraz w grze lub wchodzisz w dialogi. A tak to jest w miarę grywalne. Chciałbym żeby to chodziło lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale chyba się nie da...
No chyba że zainstaluję xp ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@turek44 też mnie to denerwuje, szczególnie podczas jazdy na koniu przy dużej prędkości klatkuje jak cholera. I nie da się na powiększonym polu widzenia grać (przez co wyklucza grę magiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KrystJan na konia jeszcze nie wsiadłem ( ͡º ͜ʖ͡º) lubię sobie #!$%@?ć i zabijać wszystko co spotkam na drodze. I ile ja ciekawostek bym stracił gdybym jeździł koniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Minęło tyle lat i nikt nie znalazł rozwiązania tego problemu...
  • Odpowiedz
@turek44 virtualbox :P ja tą grę znam na pamięć, więc gdyby nie koń to bym zdechł z nudów czasami. Czasami już nawet używałem kodu na teleportacje, bo te podróże potrafiły męczyć. To nie to samo co odkrywanie całej mapy za pierwszym razem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KrystJan to dopiero przedemną :) dużo już nie pamiętam, ja grałem w tą grę 13 lat temu i wtedy też nie sprawdzałem wszystkiego. Leciałem za głównym wątkiem i tylko robiłem zadania, które były po drodze, albo zatrzymywałem się w jakiejś wiosce i robiłem wszystkie questy ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz