Wpis z mikrobloga

@liskaa ale jakich równych praw? Czemu sami siebie napietnujecie jako ludzie? Kiedy w końcu zrozumiecie, że przez takie "marsze równości" sami ostentacyjnie pokazujecie, że nie jesteście równi? Osobiście mam to w dupie czy ktoś z kim gadam wkłada swojemu kumplowi coś do tyłka czy też to, czy dziewczyna, która przynosi mi do roboty kanapki liże psioche swojej kumpeli. Takimi marszami i innymi akcjami pokazujecie wprost swoją odmienność. To jak to w
  • Odpowiedz
@jaywalker: możesz sobie "mieć to w dupie" i nic nie robić. pewnie myślisz że ciebie to nie dotyczy. zobaczymy co się stanie jak ktoś z twojej rodziny okaże się homo, bi albo trans i zaczną się problemy.
  • Odpowiedz
@liskaa: nie ma co, odniosłaś się do pytań. xD

pewnie myślisz że ciebie to nie dotyczy. zobaczymy co się stanie jak ktoś z twojej rodziny okaże się homo, bi albo trans i zaczną się problemy.


@liskaa: I co w związku z tym? Dalej będzie tym samym człowiekiem. Sposób w jaki mówisz (oraz spora część środowiska LGBTQWERTY) sugeruje, że bycie homo, bi czy trans jest defektem. Czy mi się
  • Odpowiedz
@liskaa: To ładne życzenia mi serwujesz. I nie ze względu na ich treść ale końcówkę. "Może w końcu zrozumiałbyś jak to jest". Na zasadzie "a żeby somsiadowi było gorzej". To jest ta dobroć i miłość do drugiego człowieka, którą obdarzacie drugiego człowieka?

siedzieć w domu z osobą z którą nie mogę nawet wziąć ślubu?


A jak weźmiesz ślub to już będziesz siedzieć z nią w domu czy dalej nie będziesz
  • Odpowiedz