Wpis z mikrobloga

@SzalonyFanMalysza: często ludzie kleją sobie "aparaty" z targu co jest absurdalnie głupie, ale aparat jest u nich znakiem bogactwa. Potem są tragedie jak im powyciąga drut zęby z kości. ;)
@Catttana: tak jest moda, przynajmniej kilka lat temu była.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siej: znam to zdjęcie, nie musisz mi tłumaczyć przebiegu korekcji, bo sam jestem szczęślowym królokiem doświadczalnym, ale nie mowilismy o samodzielnym leczeniu, tylko przyklejaniu jako biżuterii dla zaspokojenia snobistycznych potrzeb. I owszem, jeśli tylko łuk będzie bardzo słaby, to się da z tym chodzić bez większej szkody.

Ok, ładne zestawy, nawet w folijce xD
@pierzak: tam z tego artykułu to naklejony aparat na szynę termoplastyczną jeśli o to chodzi xD.
Możliwe, że przy drucie początkowym może to jakoś przejdzie bez większych konsekwencji ale nie mam ani wiedzy ani doświadczenia by wypowiadać się w takim temacie ;)
@SzalonyFanMalysza: Odpowiadam z opóźnieniem, bo byłem na urlopie ;)
Nie znam szczerze mówiąc tamtejszego rynku, ale może to powodować kilka rzeczy:
1. Moda, czyli aparat jako symbol zamożności, więc ludzie sobie przyklejają druciki
2. Leczenie wykonują osoby nie będące lekarzami
3. Są też aparaty zamawiane przez internet, ale w większości są niestety tragiczne w skutkach :(
4. Są jakieś zupełnie inne czynniki, o których nie wiem (np. osobne, bardzo krótkie i