Wpis z mikrobloga

#neuropa #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski a jako, ze brakuje czegos dla osob multiplciowych to: #czerwonepaski

Ostatnio zauwazylom, ze coraz wiecej #przegryw sie interesuje takimi osobami jak ja. Niestety powod jest bardzo wstydliwy, ale jakze oczywisty. Tak chodzi o wielkosc... przyrodzenia! W czasach dziewczyn, ktore doswiadczaja na erasmusach penisow prawdziwych rozmiarow, po prostu wstyd pokazac sie ze swoim mikroczlonkiem... Naprawde 15cm, ktore okazuje sie 14.2cm i to mierzone od jajec NIE JEST W STANIE ZASPOKOIC NIKOGO.

Takie osoby potem zglaszaja sie do mnie i szukaja zrozumienia, ale tutaj nie ma szans na pozadny zwiazek. Przeciez ja nic kogos takiego nie czuje, a on chce byc aktywny. No i wtedy sie okazuje, ze on woli byc pasywny. Wszystko spoko, ale czemu zglosil sie z tym do mnie? Niech sam stanie sie kobieta, z przyrodzeniem wielkosci lechtaczki i niech mnie nie wstrzymuje w poszukiwanie odpowiedniego partnera dla siebie.

Niestety, musicie to zrozumiec czym szybciej bo po prostu marnujecie cudzy - nie wasz, czas!
  • 10
  • Odpowiedz