Wpis z mikrobloga

#redmi4x
Poszukuję dobrej i sprawdzonej aplikacji do robienia zdjęć. Mam już dość systemowej bo naprawdę kiepskie zdjęcia wychodzą. Od razu mówię, że nie chce mi się niczego rootowac
  • 32
@szczesliwa_patelnia: o tej konkretnej wersji dowiedziałem się od @flac
ta apka od urikill ma slowshutter dzięki czemu wychodzą fajne zdjęcia nawet jak jest mało światła (aparat musi być nieporuszony wtedy, bo wykonanie zdjęcia trwa wtedy około 20 sekund).
oczywiście jak jest więcej światła, to można robić fotki z ręki. Można też wyłączyć slow shutter, ale bez tego zdjęcia wychodzą wg mnie trochę gorzej, nawet jak jest dużo światła.
chyba te 2
@szczesliwa_patelnia: @brachistochrona: ja używam właśnie tej wersji dla R4X na moim 3S i działa (ogólnie całkiem sporo wersji używałem i do tej pory mam chyba 2 albo 3 wgrane).

Slow motion 120FPS chyba tylko w 480p ale to zależy bardziej od procesora - co obsługuje. 60FPS nie wyciągniesz na snapie 4xx, do tego trzeba snapdragona 6xx / ale może też nie być obsługiwane w systemie choć powinno.

Mi działało slow
w tych nowych wersjach apki czas ekspozycji zmienia się klikając dwa razy pod tym okręgiem do zdobienia zdjęć albo w opcjach


@FLAC: nie widzę tego po kliknięciu poniżej okręgu. Mam tylko zoom.
Zainstalowałem tę podlinkowaną apkę