Wpis z mikrobloga

Przeglądam właśnie firmową korespondencje z ostatniego tygodnia i trafiło się jedno fajne pisemko z pewnej kancelarii prawnej (mało znanej jakiejś januszowej xd) Otóż w tym pisemku owa kancelaria działając w imieniu innej firmy wzywa mnie do zaniechania naruszenia nieuczciwej konkurencji poprzez stosowanie cen dumpingowych. Widać konkurencja ma pełne gacie, gdyż zaledwie po miesiącu od wejścia do nowego miasta przejęliśmy znaczący % rynku (według naszych badań ok 70%) . Oferując najwyższy standard ze wszystkich przy tym nasze ceny są o ponad 50% niższe niż ich, więc ludzie wybierają nas. Naiwniacy myślą, że nas takie pisemko wystraszy, a sami trzęsą się bo jeszcze trochę i upadną, a wtedy zostaniemy sami na rynku. :)

#pracbaza #heheszki trochę też #prawo #firma #bekazprawnikow
DawajDawaj - Przeglądam właśnie firmową korespondencje z ostatniego tygodnia i trafił...

źródło: comment_EwQwSPxy4seE26Cf1OfQh1O6RM3INfUC.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany Nie znam ich zamiarow I motywacji, sa wsciekli, bo stracili pracownikow I klientow, Ja ze swojej strony moge zejsc jeszcze nizej cenowo by uzykac jak najwyzszy udzial w rynku i sie ich pozbyc
  • Odpowiedz
@DawajDawaj: czyli standardowo firma z większym kapitałem najpierw cenami poniżej kosztów niszczy konkurencję a puzniej sama podwyższa ceny do poziomu konkurencji no faktycznie jest się czym chwalić
  • Odpowiedz