Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, bardzo poważne i krótkie pytanie:
Jaki jest #!$%@? sens, aby dalej ciągnąć tę egzystencję?

Nienawidzę swojego życia.
Nienawidzę.
W spoilerach moja historia, o ile komuś chce się czytać te wysrywy.








Obecnie rozważam za i przeciw ciągnięcia dalej tego #!$%@? czegoś, co niektórzy nazywają życiem. Jaki jest sens tłuc się ciągle sam ze sobą? Jaki jest sens pokonywać problemy, których sam nie stworzyłem? Aby coś sobie udowodnić? Nie mam czego sobie udowadniać, wiem, że jak chcę to potrafię i ma mam na to masę dowodów. Tylko po co?
I czym #!$%@? zawiniłem jako dzieciak, że to wszystko mnie spotkało?
No czym?

#depresja #dwubiegunowaafektywna #wysryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Ciagnąć dalej to życie?

  • Tak. (Proszę o argumenty) 68.1% (98)
  • Nie. 31.9% (46)

Oddanych głosów: 144

  • 32
  • Odpowiedz
Kurde, ale to jest zakebista historia stary. Z tymi świeczkami itd. Sukcesy wbrew przeciwnościom smakują najlepiej. Nie wiem czemu chcesz się zabić skoro pisałeś ile razy udalo Ci się podnieść i coś osiągnąć. Ale tego związku to #!$%@? wspolczuje, 3 lata z borderem here i ło #!$%@?... o panie... wyleczyła mnie z ganiania za dupami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: @Kondono: Zawsze się zastanawiam skąd się biorą takie zasrane internetowe cwaniaki jak wy. Jak można pisać kolesiowi który jako dziecko był molestowany, a także spotkał się z przemocą domową ze strony najbliższych, że jest #!$%@?ą i lepiej aby ze sobą skończył?
Pluję na was, jesteście nic nie wartym i pozbawionym empatii odpadem społecznym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja mam niebieskiego który ma 170cm
I tak jest ode mnie prawie 10 cm wyższy i to mi wystarczy
I na pewno są też inne kobiety, które tak myślą
Rozumiem, że niskim facetom może być trudniej znaleźć partnerkę, ale nie jest to przecież coś niemożliwego
Szczególnie, że z tego co napisałeś wynika, że jesteś przystojny i ogarnięty w miarę życiowo
No i masz ładny styl pisania
  • Odpowiedz
pseudonim111: hmmm znaczy się wzrost nie przeszkodził ci być najpopularniejszym dzieciakiem w szkole średniej (gdzie hajs i wyglad maja wieksze znaczenie niz w doroslosci), wzrost nie przeszkodził ci przez 6 lat byc z laską w zwiazku ale teraz nagle wzrost wysuwa sie na 1 plan Twoich problemow? :D jezeli to jakims cudem nie zarzutka to stary ogarnij logike swoich mysli o problemach

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@niepokonany_baklazan: Ja pluję na takie baity, i ludzi którzy je łykają. Moderacja powinna albo z miejsca odrzucać posty o chęci samobójstwa, albo z miejsca zgłaszać je na policję z numerem IP z którego powstał post z informacją o zagrożeniu życia. Portal ze śmiesznymi obrazkami to nie miejsce na szukanie sensu istnienia.
  • Odpowiedz
Jaki jest #!$%@? sens, aby dalej ciągnąć tę egzystencję?


@AnonimoweMirkoWyznania: Sens jest taki, ze naumierac jeszcze sie zdazysz. Nie spiesz sie.
W miedzyczasie nigdy nie wiesz co zycie Ci przyniesie.
Jesli jest Ci chwilowo bardzo zle, to sobie odpocznij, zezryj 50 mikrogramow LSD-25, etc.
Samoboj ma sens w niewielkiej liczbie sytuacji zyciowych, kiedy zbytnio cierpisz i nie ma nadziei na poprawe. Wez mnie - od pol roku jem codziennie opiaty
  • Odpowiedz