Wpis z mikrobloga

by być patriotą raczej trzeba wierzyć w Boga. Co natomiast dośc mocno kłóci się z popieraniem LGBT.

~Sorek, 2018

NO BO WIECIE, JAK SIĘ NIE WIERZY W BOGA, TO CIĘŻKO BYĆ PATRIOTĄ XD

https://www.wykop.pl/wpis/33600361/#comment-118345559

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #heheszki #shitwykopsays #rakcontent
j.....k - >by być patriotą raczej trzeba wierzyć w Boga. Co natomiast dośc mocno kłóc...

źródło: comment_qBVXhd0nqOQi6ypYb5lYnDyEEtQCwM1Z.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GordonLameman3:

Nikt nie popierał cenzury internetu, bo żadnej nie miało być. Nie powtarzaj kłamstw....

Taa. Widziałem Cię w tym wątkach jak się miotałeś - na szczęście europosłowie sami problem na jakiś czas rozwiązali.
  • Odpowiedz
@fozikajod: Ale bełkot :)

owszem, aczkolwiek prawo na moralności jest oparte - a moralność ponad prawem stoi - dokładnie na tym polega cywilizacja zachodu.


@sorek: Nie, prawo nie jest oparte o moralność. Gdyby było o nią oparte to mielibyśmy wielki problem, bo każdy ma inną. Prawo #!$%@? od moralności. Nie wiesz
  • Odpowiedz
@sorek: przeciez bog w którego wierzysz to najwiekszy zwyrol i na pewno nie jest wyznacznikiem moralnosci xDD

Poza tym xDDD serio? Jak ci ktos nie narzuci swojego pogladu to sam sobie swojego nie wypracujesz?
  • Odpowiedz
Taa. Widziałem Cię w tym wątkach jak się miotałeś - na szczęście europosłowie sami problem na jakiś czas rozwiązali.


@ediz4: Widać nic nie zrozumiałeś.

krytyczny stosunek do
  • Odpowiedz
Co w tym złego? Postawa krytyczna to świetna rzecz. Tradycja wrzucania psów do wody powinna być przyjmowana bezkrytycznie?


@GordonLameman3: Źle napisałem - nie krytyczny a całkowite odrzucanie tradycji - cokolwiek z nią związane jest przez lewicę wyśmiewane jako zaścianek i zacofanie. Już pomijam kościół. Obecnie nawet przeszkadzają tradycyjne procesje na Boże Ciało czy nawet uwaga - rocznica Powstania Warszawskiego bo debile Polacy chcą uczcić poległych.

No, tragedia. Podkreślenie roli jednostki! O nie! Przecież wszyscy wiedzą, że jednostketrzeba gnoić. No, mary jesteś, nie ma co....

To teraz wróć do definicji patriotyzmu. Ojczyzna
  • Odpowiedz
Źle napisałem - nie krytyczny a całkowite odrzucanie tradycji - cokolwiek z nią związane jest przez lewicę wyśmiewane jako zaścianek i zacofanie. Już pomijam kościół. Obecnie nawet przeszkadzają tradycyjne procesje na Boże Ciało czy nawet uwaga - rocznica Powstania Warszawskiego bo debile Polacy chcą uczcić poległych.


@ediz4: Ale to nie jest żadna domena lewicy jako takiej, a ekstremistów. Czy ja mam prawicę opisywać jako nazioli?

To teraz wróć do definicji
  • Odpowiedz
(a w zasadzie powinno)


@GordonLameman3: na jakiej podstawie? Co jest szczytem Twojego obiektywnego postrzegania rzeczywistości by móc stawiać takie stwierdzenia? Pytam serio - bo chyba się nie rozumiemy (definicja wolności) i dlatego chciałbym to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@fozikajod: Mówię chyba o obecnej lewicy. Definicja lewicy wielokrotnie w historii się zmieniała. Obecnie tak się określa liberałów światopoglądowych - czy komuniści byli liberałami światopoglądowymi? Nie wydaje mi się. Ale lewicą są z całą pewnością. IRA np. romansowała z nazistami.
  • Odpowiedz
Ale to nie jest żadna domena lewicy jako takiej, a ekstremistów. Czy ja mam prawicę opisywać jako nazioli?


@GordonLameman3: Czyli nasza lewica to ekstremiści. Nie tylko na wykopie ale większość środowiska.

A ty uważasz, że definicja patriotyzmu z wiki jest
  • Odpowiedz
@jas_wedrownik: to, że sorek jest nacjoprawakiem poważnie mnie zasmuciło. No ale co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz. Imigrant albo tęskni za domem i staje się turboprawakiem patriotom albo mu się spodoba multikulturalizm. Sorek wpadł w dziurę nr 1.
  • Odpowiedz
@sorek: Polska kultura oparta jest na kulturze łacińskiej a nie chrześcijańskiej. Polecam zapoznać się z uniwersalizmem europejskim oraz dążeniami do niego przez najczęściej cesarzy. I prosze przestań wypowiadać się na tematy o których nie masz pojęcia bo gdy ktoś to czyta to cringe jest niemiłosierny a ty po prostu robisz z siebie błazna
  • Odpowiedz