Wpis z mikrobloga

@BlackCherry1902 aaa sorry tak faktycznie też to mam. Tak też teraz czytam że to jakoś powietrza. Ale nie wiem czy można to gdzieś ustawić czy to już jest automatycznie ustawiane przez amazfit Master.
@BlackCherry1902 dziwne u mnie działa bardzo dobrze. Zalicza sen właściwy dodatkowo zalicza drzemki w ciągu dnia. Napewno robi to lepiej niż mi fit i notify & fitness gdzie ten ostatni często nie widział czasami snu w ogóle. Inteligentne budzenie też daje rade
@BlackCherry1902 aaa to ja mam tak samo tylko że dla mnie mi fit totalnie jest nie miarodajne. Mało że godziny snu są dłuższe niż rzeczywiste(zalicza mi leżenie kiedy już się na dobre obudzę) do tego ewidentnie nie rozpoznaje faz snu tak dokładnie jak amazfit Master no i nie widzi spania w ciągu dnia.

Akurat mi fit jest tylko dla mnie do autoryzacji. Ale może faktycznie tamta aplikacja będzie u ciebie lepiej działać
@BlackCherry1902 pozwolę sobie o coś zapytać, bo widzę ze ogarniasz ;-)
Czy do BIPa da się ściągnąć jakąś apkę, w której byłyby aktywności górskie? Zależy mi na wędrówkach górskich, a w podstawie widzę, ze jest tylko bieganie, rower, chodzenie. Czy w Notify & Fitness jest taka aktywność i działa w miarę sensownie? Są dane przewyższeń? Nie ma problemu żeby np zrzucić pliki gpx i wrzucić na Endomondo?
Wiem, że te wszystkie funkcje
@Kutazzz: dzieki typie, ja mialem tylko wykres na godzine jak wybralem aktywnosc jako bieganie, nie wiem czemu, poszukam w opcjach chyba ze trzeba poprostu wybrac spacerowanie zamiast biegu