Wpis z mikrobloga

@BlackCherry1902: Nie mam żadnej foli. Ekran wygląda jak nowy po 2-3 miesiącach. Wytrzymał też kilka uderzeń. Gorzej z ceramiką na obrzeżach. Po pijaku przerysowałem ręką i zegarkiem po chropowatej elewacji i są małe ślady
@BlackCherry1902 hej nie wiem czy już wybrałeś czy nie ale z mojej strony ja polecam amazfit Master. Mam oficjalna aplikacje mi fit. Wcześniej miałem dodatkowo notify & fitness kupiłem (teraz żałuję) wersję Pro. Aplikacja bardzo rozbudowana dla mnie za dużo opcji nie potrzebuje aż tak szczegółowo tego ustawiać a dodatkowo nie zczytywal mi wszystkich danych z zegarka zwłaszcza śledzenie snu. Odinstalowałem i mam teraz amazfit Master i wszystko śmiga jak trzeba. Dane
@BlackCherry1902 hmmm sam nie wiem jeszcze czego mam oczekiwać od tego urządzenia ale od 4 dni zabrało mi 10% baterii. Z gps nie korzystam. Ale tętno mi mierzy co 10 min również w trakcie snu. Polecam Ci sprawdzić te aplikację. Bo większość opcji jest w wersji free przetestuj sobie zobacz jak u ciebie to działa. Akurat ta spełnia swoje zadanie. Nie ma masy opcji z których i tak bym nie korzystał. Bardzo
@BlackCherry1902 hmmm dziwne. Teraz sprawdziłem Warszawę i faktycznie jest jak napisałeś kilka opcji do wyboru. Wyszedłem z aplikacji wszedłem wpisałem jeszcze raz i teraz mam tylko jedną opcje do wyboru. Ale opcja na pierwszym miejscu powinna być ta poprawną. Nie wiem czemu tak wyświetla....

Ogólnie to dużo nie ustawiłem bo nie musiałem.

W pulsie ustawiłem żeby mierzył co 10 min a bez telefonu co 30 i zaznaczyłem ostatnia opcję

W opcjach aplikacji