Wpis z mikrobloga

@Sababukin: bzdura ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jest free, ale wtedy ta wersja nie ma ochrony real time, więc OP musiałby sobie np. codziennie ręcznie odpalać skanowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@dolOfWK6KN: Niech się uczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można też go odpowiednio skonfigurować na wejściu i wyłączyć zbędne powiadomienia. Instalowałem CIS u osób nie mających bladego pojęcia o obsłudze komputera i nigdy nie było problemów.
@dolOfWK6KN:
Używam comodo internet security, w czym masz problem z tym programem? Póki co wyłapał wszystkie próby infekcji, a łażę nie tylko po normalnym internecie i robię na pc zdecydowanie więcej niż przeciętna nastolatka używająca fb. Ostatnio zablokował próbę instalacji koparki kryptowaluty podczas buszowania po zeronet. Ogromna ilość opcji konfiguracyjnych, bardzo rozbudowany firewall, tryb sandbox dla każdej aplikacji, to wszystko po prostu miażdży takie avasty i avg. Z darmowych nie znalazłem
Ogromna ilość opcji konfiguracyjnych, bardzo rozbudowany firewall, tryb sandbox dla każdej aplikacji


@eth0: Właśnie to. Chyba nie zrozumiałeś co miałem na myśli i niepotrzebnie się spinasz.