Wpis z mikrobloga

Murki, muszę sobie kupić rower bo w starym coś stuka i jest za mały xD Budżet 2000zł, najczęściej będę jeździł po asfalcie i brukowanych ścieżkach rowerowych więc wstępnie wybrałem sobie Unibike Vision gts 2018. Co o nim sądzicie? Polecacie może coś innego w tej cenie?
#rower
  • 9
@Anteras: będziesz jeździł z sakwami, czy ogólnie w dalsze trasy?
Po mieście imho nie ma sensu brać kloca 17kg do miasta.
W tej cenie standardowo coś z deca będzie dobre, romety, unibike (ten konkretny model imho to kupa), ogólnie to jeśli chodzi o nówki to wszystkie praktycznie są robione na jedno kopyto.
Jak będziesz sobie czegoś konkretnego szukał to zwróć uwagę na grupę osprzętu - najlepiej jakby była acera / alivio,
@Anteras: tak jak pisał @vomalio zastanów się czy potrzebne jest Ci takie ciężkie bydle jeśli tylko po mieście będziesz jeździł. Głupi triban 100 z deca powinien Ci wystarczyć. A ile pieniądza w kieszeni.
@Anteras: @Wycu91: Decathlon tu chyba coś na wykopie posmarował. No ale fakt. Lepszy grawel Triban 100 i błotniczki z sks. W tym unibike'u masz napęd na siedmiobiegowym wolnobiegu. Przeżytek taki sam jak i w tribanie 100. Ale triban tańszy. i troszkę lżejszy.
@stamart: o chui w rower za 1800 zł jeszcze wolnobieg wstawili... Oj tam posmarował. Dla zwykłego zjadacza chleba, na takie śmiganie wystarczy. Pół roku darmowego serwisu, gwarancja na ramę. Wbrew pozorom tu nie siedzą sami programiści 15k. :D
Aaale jest minus tego trabanta. Siodło twarde. Bez wkładki raczej daleko nie zajedzie. Ale to też jest do zrobienia za małe pieniądze.
@Anteras: Generalnie to jeśli taki jest twój budżet to sporo wykopków ma i poleca lazaro. Ja osobiście bym nie kupił ale lazaro ma całkiem dobry osprzęt. Jak się wciągniesz i będziesz chciał coś zmodernizować czy to w Tribanie 100 czy nawet tym UniBike'u To się okaże że wszystko masz przestarzałe i będzie problem.
@Wycu91:

Oj tam posmarował...


( ͡º ͜ʖ͡º)

Sam do nie dawna na Tirbanie 520 jeździłem. I złego słowa nie powiem. Ale siodła to fakt. Mają kiepskie szkoda doopy.