Wpis z mikrobloga

@Perdition: aaaa to to jasna sprawa. To następca Ecoshitów od dmg wiec wiesz. U mnie jednostkowa produkcja na tej bryce idzie. Od zadań specjalnych mamy spinnera :) jerzyk zapierdziela tam jak zły :)
@Creepsinho: Ecomill to była katastrofa, musieli trochę pozmieniać budowę, ale według mnie zmienili tylko nazwę. Ogólnie to budżetowe maszynki, za tak niska cenę wiele wymagać nie można. Automatycznie otwierany dach już się zepsuł?
@Perdition: serwis jak był na uruchomieniu tej maszyny jakiś czas temu utwierdził mnie w tym, ze faktycznie zmienili tylko nazwę, żeby eco nie kojarzyło się ludziom zle.. Niska cena czy nie, z 10 lat podziałać powinno.. W dupę nie dostaje. A z Automatycznie otwieranego dachu korzystałem raptem ze dwa razy. Nie czuje potrzeby. I nie uważam żeby to było komuś do czegokolwiek potrzebne. Juz zamiast tego mogli dać automatycznie otwierane/zamykane drzwi
@Creepsinho: te drzwi są lekkie, weź sobie otwieraj non stop drzwi w 80U to zobaczysz jak bicek rośnie. Nie korzystaj z funkcji otwierania dachu, szybko się zepsuje i czujniki się zjebią. Ogólnie z tymi maszynami są przeboje: niestabilne, wpadają w drgania i hałasują. W starym 1035 było o wiele lepiej z tym wszystkim.