Wpis z mikrobloga

@Reynald: ta absorbcja w piecie jest wymaganiem normy odnośnie klasy ochrony butów roboczych i ochrona w razie uderzenia. Z wygodą to nie ma nic wspólnego. A już na pewno nic z tą podeszwą.
A jak chcesz to budownictwa to raczej bym szukał klasy S3 z podeszwa antyprzebiciową.
  • Odpowiedz
@Reynald: Poszukaj na olx czy allegro czegoś z firmy UVEX (lepszych w życiu nie miałem) ceny katalogowe zaczynają się od 400 zł wzwyż, ale czasami można trafić na jakąś okazję w budżecie do 200 zł
  • Odpowiedz
@makafaka: Uvexa chyba każdy znajomy polecał, ale to może na następne kupię. Mierzyłem urgenty i była tragedia, w każdych blacha obcierała. kupiłem Lahti bo były najwygodniejsze, za jakiś czas zobacze czy było warto
  • Odpowiedz
@cagedindreams: Wiadomo, że cudów nie ma w tej cenie. Buty trzymają mi się do dzisiaj, popękała trochę ta skóra, ale nie rozklejają się ani nic, nawet przed wilgocią chronią w pewnym stopniu. Najwygodniejsze i najtrwalsze w tej półce cenowej. Niestety odmienne zdanie mam co do rękawić tej firmy, te najdroższe super ultra wzmacniane podarły się po miesiącu lekkiego użytkowania
  • Odpowiedz